Cenová ponuka
+421 918 243 189

Brúsenie a lakovanie schodov – renovácia

Brúsenie a lakovanie schodov, prípadne olejovanie je nevyhnutné ak drevené schodisko stratilo svoj lesk, lak sa odlupuje, je popraskaný, alebo zodratý. 

Na povrchu schodiska sa vyskytuje množstvo škrabancov a rozsiahlych poškodení?  Vtedy schodisko vyžaduje kompletnú renováciu. Zbrúsenie starého laku až na holé drevo a nanesenie novej ochrannej vrstvy.

Na povrchu schodov sú len jemné straty laku, menšie poškodenia ? Vtedy by stačila údržba schodiska.

Pravidelnou údržbou sa rozumie pri schodisku dôkladné vyčistenie, retuš poškodených miest, prípadne ošetrenie najviac namáhaných miest a následné ošetrenie povrchu. Údržbu odporúčame vykonávať aspoň raz za 2 roky.

Nemyľte si nás so stolármi, my nové schody nevyrábame, my sa o vaše schody chceme pravidelne starať – čistiť ich, opravovať, renovovať a ošetrovať, aby ste vy na ich výmenu nemuseli ani pomyslieť. Odľahčí to váš rodinný rozpočet o niekoľko tisíc eur a okrem toho je to aj ekologické, keďže nevyhadzujete, ani nevyrábate niečo nové.

Udržujte hodnotu, buďte ekologický a myslite pri tom ekonomicky.

 • Zošúchaný, popraskaný lak

 • Začiernené schody

 • Zmena farby

Ako pracujeme?

 • 1

  Nezáväzná cenová ponuka

  Nezáväznú cenovú ponuku Vám vypracujeme na základe fotografií, ktoré nám zašlete. Platí pravidlo, čím lepšie fotografie, tým presnejšia je cena. Cenová ponuka za opravu je orientačná. Presnú cenu si na mieste dohodnete priamo s technikom pred samotnou realizáciou. Iste uznáte aj sami, že vidieť niečo naživo je iné ako z fotografie. Ďakujeme preto za Vaše pochopenie. Jednoducho nám pošlite niekoľko fotografií poškodenia a my Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku. Samozrejme neúčtujeme poplatky za konzultáciu, ani za cenovú ponuku.

 • 2

  Termín realizácie

  Po odsúhlasení orientačnej cenovej ponuky si dohodneme termín realizácie servisu. Realizáciu sa snažíme naplánovať tak, aby Vás čo najmenej časovo obmedzovala. Vždy odhadneme aj dĺžku trvania servisu.

 • 3

  Potvrdenie termínu

  Niekoľko dní pred realizáciou Vám termín pripomenieme. Približne dva – tri dni pred opravou si s Vami ešte raz potvrdíme termín, čas a miesto. Ak by sa u Vás niečo zmenilo a z vážnych dôvodov musíte termín servisu presunúť na inokedy, prosíme, aby ste nám to dali vedieť minimálne 48 hodín vopred.

 • 4

  Rozsah prác

  V deň realizácie, po príchode ku Vám, si prejdete s naším pravidelne školeným technikom rozsah prác. Technik Vám vysvetlí všetky možnosti a prípadné riziká vyplývajúce zo servisu.

 • 5

  Odsúhlasenie presnej ceny

  Odsúhlasíte si presnú cenu a my začneme s realizáciou servisu. V prípade retušu si najskôr pripravíme poškodené miesto a vytmelíme ho (ak je potrebné). Následne identifikujeme a prispôsobíme farbu a úroveň lesku povrchu, aby sme zabezpečili čo najlepší výsledok a životnosť opravy.

 • 6

  Záruka

  Na dodatočné poškodenie môžete pokojne zabudnúť aj vďaka našej záruke. Po dokončení servisu od nás dostávate záruku v zmysle Všeobecných obchodných podmienok.

Údržba a retuš poškodení schodov

Údržba a retuš poškodení schodov zahŕňa poškodenia po sťahovaní, škrabance, ryhy, zošúchané hrany, obpokapané miesta – my, Detailisti, sa o ne postaráme.

Čítať viac

Vyžiadať cenovú ponuku

Pošlite nám Vaše kontaktné údaje a fotky konkrétneho poškodenia.

  Robili sme