Cenová ponuka
+421 918 243 189

Údržba, oprava a renovácia dreva

Renovácia dreva prichádza na rad až keď úržbou a lokálnou opravou dreva nedosiahneme požadovaného výsledku, alebo je rozsah poškodenia priveľký.  Pravidelná údržba je dôležitá pre predĺženie životnosti vášho dreva, či už sa jedná o drevenú podlahu, schody, nábytok, obklad steny, dvere, okná…čokoľvek. Kvalitné impregnačné prípravky, ktoré používame, vypĺňajú praskliny v laku, olejovosku, alebo lazúre, čím predlžujú celkovú životnosť povrchovej úpravy dreva. Vyplnenie prasklín v povrchovej úprave zabraňuje vnikaniu vlhkosti, čím predchádzame olupovaniu laku a iným vážnejším poškodeniam dreva. 

V prípadoch, keď je starostlivosť zanedbaná, alebo povrch dreva poznačil už zub času, zabezpečujeme renováciu a opravu dreva v exteriéri a interiéri – brúsenie a nový náter. Náterové hmoty vám vieme odporučiť, spoločne si ich odkonzultujeme, aby sme dosiahli želaný výsledok a vzhľad.

 • Údržba dreva

 • Renovácia dreva

 • Lokálne opravy dreva

Olejovanie drevenej podlahy

Údržba drevenej podlahy s olejovaným povrchom je veľmi dôležitá pre zachovanie krásneho vzhľadu a pre dosiahnutie dlhej životnosti podlahy. Základom dobrého spolužitia s drevom je určite pravidelná starostlivosť.

Čítať viac

Údržba, oprava a renovácia drevených schodov

Údržba a retuš poškodení schodov zahŕňa poškodenia po sťahovaní, škrabance, ryhy, zošúchané hrany, obpokapané miesta – my, Detailisti, sa o ne postaráme.

Čítať viac

Údržba a renovácia kuchyne

Aj vám sa už žiada renovácia kuchyne? My, Detailisti, sa postaráme o dôkladné vyčistenie, opravu kuchynskej linky, pracovnej dosky, drezu, ale aj jedálenského stola a stoličiek ekologicky, ekonomicky, s minimom odpadu a nových materiálov. Pri každodennom intenzívnom používaní vznikajú ryhy, rezy, škrabance, obité hrany, rohy, zmeny farby a rôzne iné poškodenia.

Čítať viac

Údržba a renovácia drevených okien

Drevené okná majú výborné tepelno-izolačné vlastnosti a regulujú vlhkosť v interiéri. Drevo však vyžaduje pravidelnú starostlivosť počas celej doby používania. Oprava drevených okien spočíva vo vyplnení nepotrebných dier po žalúziách, tmelení obitých hrán. Renovácia zahŕňa odstránenie starej popraskanej lazúry a nenesení novej povrchovej úpravy.

Čítať viac

Oprava a renovácia drevených dverí

Oprava drevených dverí spočíva v oprave dier, obitých hrán, škrabancov, prípadne iných poškodení. Ak sa z dverí a zárubní olupuje farba/lak, prípadne je už niekde povrch zodratý, vieme vykonať aj kompletnú renováciu.

Čítať viac

Údržba a oprava drevenej podlahy

Drevené podlahy sa pri správnej starostlivosti vyznačujú svojou dlhou životnosťou. Údržba zahŕňa dôkladné vyčistenie olejovanej podlahy a jej ošetrenie olejovoskom. Oprava drevenej podlahy zahŕňa vypĺnanie dier, rýh, škrabancov, prepálených alebo vypálených miest, stratu farby alebo laku.

Čítať viac

Údržba, renovácia a oprava dreveného nábytku

Renovácia a oprava dreveného nábytku je možná priamo u vás doma – nábytok vyčistíme, lokálne opravíme poškodenia a na záver povrch nábytku ošetríme vhodným kvalitným prípravkom, ktorý zvýrazní pôvodný odtieň.

Čítať viac

Oprava a renovácia dreveného altánku

Oprava a renovácia vášho dreveného altánku predĺži životnosť altánku niekoľkonásobne. Pravidelná starostlivosť je esenciálna.

Čítať viac

Oprava a renovácia dreveného plota

Oprava a renovácia vášho dreveného plota predĺži životnosť vášho plota niekoľkonásobne. Pravidelná starostlivosť je kľúčom k zachovaniu zdravia dreva v exteriéri.

Čítať viac

Oprava a renovácia drevenej brány

Oprava a renovácia vašej drevenej brány predĺži jej životnosť niekoľkonásobne. Pravidelná starostlivosť je kľúčom k zachovaniu zdravia dreva v exteriéri.

Čítať viac

Oprava záhradného nábytku

Oprava záhradného nábytku predĺži jeho životnosť niekoľkonásobne. Pravidelná starostlivosť je kľúčom k zachovaniu zdravia dreva v exteriéri.

Čítať viac

Oprava a renovácia drevenej terasy

Oprava a renovácia drevenej terasy predĺži jej životnosť niekoľkonásobne. Pravidelná starostlivosť je kľúčom k zachovaniu zdravia dreva v exteriéri.

Čítať viac

Oprava dreveného obkladu a fasády

Oprava dreveného obkladu a fasády predĺži jej životnosť niekoľkonásobne. Pravidelná starostlivosť je kľúčom k zachovaniu zdravia dreva v exteriéri.

Čítať viac

Renovácie dreveného nábytku

3 4
IMG_5484 IMG_5637
GOLFINTER PRED GOLFINTER PO
IMG_2677-min IMG_2679-min
IMG_2686 IMG_2691
STOL PRED PO
Snímka obrazovky 2017-03-14 o 10.11.37 Snímka obrazovky 2017-03-14 o 10.11.50
IMG_4828 IMG_4838

* potiahnutím doprava / doľava, zobrazíte stav pred a po oprave

Ako pracujeme?

 • 1

  Nezáväzná cenová ponuka

  Nezáväznú cenovú ponuku Vám vypracujeme na základe fotografií, ktoré nám zašlete. Platí pravidlo, čím lepšie fotografie, tým presnejšia je cena. Cenová ponuka za opravu je orientačná. Presnú cenu si na mieste dohodnete priamo s technikom pred samotnou realizáciou. Iste uznáte aj sami, že vidieť niečo naživo je iné ako z fotografie. Ďakujeme preto za Vaše pochopenie. Jednoducho nám pošlite niekoľko fotografií poškodenia a my Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku. Samozrejme neúčtujeme poplatky za konzultáciu, ani za cenovú ponuku.

 • 2

  Termín realizácie

  Po odsúhlasení orientačnej cenovej ponuky si dohodneme termín realizácie servisu. Realizáciu sa snažíme naplánovať tak, aby Vás čo najmenej časovo obmedzovala. Vždy odhadneme aj dĺžku trvania servisu.

 • 3

  Potvrdenie termínu

  Niekoľko dní pred realizáciou Vám termín pripomenieme. Približne dva – tri dni pred opravou si s Vami ešte raz potvrdíme termín, čas a miesto. Ak by sa u Vás niečo zmenilo a z vážnych dôvodov musíte termín servisu presunúť na inokedy, prosíme, aby ste nám to dali vedieť minimálne 48 hodín vopred.

 • 4

  Rozsah prác

  V deň realizácie, po príchode ku Vám, si prejdete s naším pravidelne školeným technikom rozsah prác. Technik Vám vysvetlí všetky možnosti a prípadné riziká vyplývajúce zo servisu.

 • 5

  Odsúhlasenie presnej ceny

  Odsúhlasíte si presnú cenu a my začneme s realizáciou servisu. V prípade retušu si najskôr pripravíme poškodené miesto a vytmelíme ho (ak je potrebné). Následne identifikujeme a prispôsobíme farbu a úroveň lesku povrchu, aby sme zabezpečili čo najlepší výsledok a životnosť opravy.

 • 6

  Záruka

  Na dodatočné poškodenie môžete pokojne zabudnúť aj vďaka našej záruke. Po dokončení servisu od nás dostávate záruku v zmysle Všeobecných obchodných podmienok.

Vyžiadať cenovú ponuku

Pošlite nám Vaše kontaktné údaje a fotky konkrétneho poškodenia.

  Renovácia a oprava nábytku

  Aj vám sa už žiada údržba, renovácia alebo oprava staršieho nábytku? My, Detailisti, sa postaráme o čistenie koženej sedačky, opravu vašej koženej sedačky, kresla, postele, ale aj drevotrieskových či drevených nábytkov.

  Mám záujem

  Renovácia a oprava schodov

  Pri renovácii a oprave schodov naši technici kvalitným tmelom vyplnia poškodenia a ručne namiešanú farbu nanesú na povrch, aby sa poškodenie čo najviac stratilo. Vrchným lakom zabezpečíme odolnosť voči oderu.

  Mám záujem

  Robili sme

  Spokojní zákazníci

  Ak potrebujete opraviť alebo zrenovovať rôzne povrchy v domácnosti či vo Vašej prevádzke, zverte sa do rúk tímu profesionálov, ktorým dôverujú hoteliéri, štátne inštitúcie či gastro prevádzky po celom Slovensku.

  kaskady-logo
  logo Galileo
  logo-river-park
  mcdonalds-png-logo-simple-m-1
  logo_3st