Cenová ponuka
+421 918 243 189

Renovácia a oprava dreveného nábytku

Škrabance, ryhy, praskliny, ošúchané miesta alebo nechcené dierky či obité miesta dokážeme našou technológiou opraviť priamo u vás doma a dostať tak nábytok do stavu „skoro ako nový“. Údržba, renovácia a oprava dreveného nábytku  je vždy navrhnutá podľa vašich požiadaviek. Udržanie pekného vzhľadu, hodnoty a dlhej životnosti dreveného nábytku je pre nás cieľom.

Neváhajte nám poslať fotografie vášho nábytku, aby sme vedeli navrhnúť riešenie priamo pre vás.

 • Čistenie a ošetrenie nábytku

 • Lokálne opravy nábytku

 • Renovácia nábytku

Renovácia dreveného nábytku

3 4
Snímka obrazovky 2017-03-14 o 10.11.37 Snímka obrazovky 2017-03-14 o 10.11.50
STOL PRED PO

* potiahnutím doprava / doľava, zobrazíte stav pred a po oprave

Ako pracujeme?

 • 1

  Nezáväzná cenová ponuka

  Nezáväznú cenovú ponuku Vám vypracujeme na základe fotografií, ktoré nám zašlete. Platí pravidlo, čím lepšie fotografie, tým presnejšia je cena. Cenová ponuka za opravu je orientačná. Presnú cenu si na mieste dohodnete priamo s technikom pred samotnou realizáciou. Iste uznáte aj sami, že vidieť niečo naživo je iné ako z fotografie. Ďakujeme preto za Vaše pochopenie. Jednoducho nám pošlite niekoľko fotografií poškodenia a my Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku. Samozrejme neúčtujeme poplatky za konzultáciu, ani za cenovú ponuku.

 • 2

  Termín realizácie

  Po odsúhlasení orientačnej cenovej ponuky si dohodneme termín realizácie servisu. Realizáciu sa snažíme naplánovať tak, aby Vás čo najmenej časovo obmedzovala. Vždy odhadneme aj dĺžku trvania servisu.

 • 3

  Potvrdenie termínu

  Niekoľko dní pred realizáciou Vám termín pripomenieme. Približne dva – tri dni pred opravou si s Vami ešte raz potvrdíme termín, čas a miesto. Ak by sa u Vás niečo zmenilo a z vážnych dôvodov musíte termín servisu presunúť na inokedy, prosíme, aby ste nám to dali vedieť minimálne 48 hodín vopred.

 • 4

  Rozsah prác

  V deň realizácie, po príchode ku Vám, si prejdete s naším pravidelne školeným technikom rozsah prác. Technik Vám vysvetlí všetky možnosti a prípadné riziká vyplývajúce zo servisu.

 • 5

  Odsúhlasenie presnej ceny

  Odsúhlasíte si presnú cenu a my začneme s realizáciou servisu. V prípade retušu si najskôr pripravíme poškodené miesto a vytmelíme ho (ak je potrebné). Následne identifikujeme a prispôsobíme farbu a úroveň lesku povrchu, aby sme zabezpečili čo najlepší výsledok a životnosť opravy.

 • 6

  Záruka

  Na dodatočné poškodenie môžete pokojne zabudnúť aj vďaka našej záruke. Po dokončení servisu od nás dostávate záruku v zmysle Všeobecných obchodných podmienok.

Oprava a čistenie koženej sedačky

Na kožených sedačkách často vznikajú škrabance, zošúchané miesta, vyblednutie farby od slnka, prípadne pofarbenie od riflí, oblečenia, pera alebo škvrny po jedle a nápojoch. Zlou alebo žiadnou údržbou vznikajú na povrchu kože praskliny, diery, prípadne šupiny. Oprava a čistenie koženej sedačky, postele, ale aj kresla prebieha väčšinou priamo u vás.

Čítať viac

Renovácia nábytku z drevotriesky

Škrabance, ryhy, praskliny, ošuchnuté miesta alebo nechcené dierky či obité miesta dokážeme našou technológiou opraviť a dostať tak nábytok do stavu „skoro ako nový“. Renovácia nábytku z drevotriesky je možná priamo u vás doma – nábytok prebrúsime a nanesieme novú povrchovú úpravu.

Čítať viac

Vyžiadať cenovú ponuku

Pošlite nám Vaše kontaktné údaje a fotky konkrétneho poškodenia.

  Robili sme