Cenová ponuka
+421 918 243 189

Údržba a oprava okien

 

 

 

O dôležitosti vynikajúceho stavu okien v domácnosti nemusíme ani hovoriť. Ak je vo vašom domove, na firme, alebo prevádzke nutná údržbaoprava alebo dokonca renovácia okien, radi vám s tým pomôžeme. Postaráme sa o vaše plastové, drevené a hliníkové okná. Pravidelná údržba a kvalitná oprava okien predĺži ich životnosť a funkčnosť. 

 • Údržba a renovácia drevených okien a eurookien

 • Ochrana a oprava antracitových okien

 • Oprava a servis plastových okien

Údržba a renovácia drevených okien

Drevené okná majú výborné tepelno-izolačné vlastnosti a regulujú vlhkosť v interiéri. Drevo však vyžaduje pravidelnú starostlivosť počas celej doby používania. Oprava drevených okien spočíva vo vyplnení nepotrebných dier po žalúziách, tmelení obitých hrán. Renovácia zahŕňa odstránenie starej popraskanej lazúry a nenesení novej povrchovej úpravy.

Čítať viac

Servis, renovácia a oprava eurookien

Euro okná majú výborné tepelno-izolačné vlastnosti a regulujú vlhkosť v interiéri. Drevo však vyžaduje pravidelnú starostlivosť počas celej doby ich používania. Oprava euro okien spočíva vo vyplnení nepotrebných dier po žalúziách, tmelení obitých hrán a iných poškodení. Renovácia zahŕňa odstránenie starej poškodenej lazúry a nenesení novej povrchovej úpravy.

Čítať viac

Oprava a servis plastových okien

Plastové okná sa vyznačujú vysokou pevnosťou, dlhou životnosťou a ľahkou údržbou. Aj napriek tomu na oknách používaním vznikajú škrabance, obité hrany, diery po starých žalúziách, škvrny po PUR-pene, resp. poškodenia po osádzaní okien alebo prerábke fasády. UV žiarenie rokmi spôsobuje vyblednutie farieb (najmä antracit a tmavé odtiene), ktoré vieme správnou údržbou oddialiť.

Čítať viac

Oprava hliníkových okien

Škrabance, ryhy a iné poškodenia vznikajúce na oknách pri prerábke fasády alebo iných stavebných činnostiach – s nami je oprava hliníkových okien priamo na mieste, bez nutnosti demontáže.

Čítať viac

Údržba a renovácia okien

IMG_2686 IMG_2691
IMG_6439 IMG_6522
IMG_4605 IMG_4709

* potiahnutím doprava / doľava, zobrazíte stav pred a po oprave

Ako pracujeme?

 • 1

  Nezáväzná cenová ponuka

  Nezáväznú cenovú ponuku Vám vypracujeme na základe fotografií, ktoré nám zašlete. Platí pravidlo, čím lepšie fotografie, tým presnejšia je cena. Cenová ponuka za opravu je orientačná. Presnú cenu si na mieste dohodnete priamo s technikom pred samotnou realizáciou. Iste uznáte aj sami, že vidieť niečo naživo je iné ako z fotografie. Ďakujeme preto za Vaše pochopenie. Jednoducho nám pošlite niekoľko fotografií poškodenia a my Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku. Samozrejme neúčtujeme poplatky za konzultáciu, ani za cenovú ponuku.

 • 2

  Termín realizácie

  Po odsúhlasení orientačnej cenovej ponuky si dohodneme termín realizácie servisu. Realizáciu sa snažíme naplánovať tak, aby Vás čo najmenej časovo obmedzovala. Vždy odhadneme aj dĺžku trvania servisu.

 • 3

  Potvrdenie termínu

  Niekoľko dní pred realizáciou Vám termín pripomenieme. Približne dva – tri dni pred opravou si s Vami ešte raz potvrdíme termín, čas a miesto. Ak by sa u Vás niečo zmenilo a z vážnych dôvodov musíte termín servisu presunúť na inokedy, prosíme, aby ste nám to dali vedieť minimálne 48 hodín vopred.

 • 4

  Rozsah prác

  V deň realizácie, po príchode ku Vám, si prejdete s naším pravidelne školeným technikom rozsah prác. Technik Vám vysvetlí všetky možnosti a prípadné riziká vyplývajúce zo servisu.

 • 5

  Odsúhlasenie presnej ceny

  Odsúhlasíte si presnú cenu a my začneme s realizáciou servisu. V prípade retušu si najskôr pripravíme poškodené miesto a vytmelíme ho (ak je potrebné). Následne identifikujeme a prispôsobíme farbu a úroveň lesku povrchu, aby sme zabezpečili čo najlepší výsledok a životnosť opravy.

 • 6

  Záruka

  Na dodatočné poškodenie môžete pokojne zabudnúť aj vďaka našej záruke. Po dokončení servisu od nás dostávate záruku v zmysle Všeobecných obchodných podmienok.

Vyžiadať cenovú ponuku

Pošlite nám Vaše kontaktné údaje a fotky konkrétneho poškodenia.

  Rekonštrukcia kúpeľne

  Ak máte odbité zo sanity, zle navŕtanú dieru v obklade, odštiepené z dlažby alebo zostarnutý či plesnivý silikón… toto všetko a ešte oveľa viac dokážeme zrenovovať, opraviť, zaretušovať.

  Mám záujem

  Renovácia a oprava dverí

  Diery, obité časti, škrabance, olúpaný lak – renovácia a oprava dverí a zárubní je pre našich odborníkov maličkosť. Zvoľte si, aký typ vašich dverí potrebuje starostlivosť: drevené, plastové, hliníkové dvere či oprava zárubní.

  Mám záujem

  Robili sme

  Spokojní zákazníci

  Ak potrebujete opraviť alebo zrenovovať rôzne povrchy v domácnosti či vo Vašej prevádzke, zverte sa do rúk tímu profesionálov, ktorým dôverujú hoteliéri, štátne inštitúcie či gastro prevádzky po celom Slovensku.

  kaskady-logo
  logo Galileo
  logo-river-park
  mcdonalds-png-logo-simple-m-1
  logo_3st