Cenová ponuka
+421 918 243 189

Údržba a oprava podlahy

Oprava podlahy a dlažby spôsobená napríklad pádom predmetov, či inými nehodami – na to sme my, Detailisti, profíci, ktorých hľadáte.

Údržba a oprava podlahy a dlažby môže byť v našich rukách ekologická, ekonomická, s minimálnym odpadom a množstvom materiálu.

Pravidelná údržba drevenej podlahy je nevyhnutná pre zabezpečenie jej krásneho vzhľadu a predĺženie jej životnosti.

Ošetrenie drevenej podlahy vykonávame iba ekologickými prípravkami, ktoré sú na báze prírodných olejov a voskov.

 • Údržba drevenej podlahy

 • Oprava plávajúcej, drevenej, vynilovej podlahy

 • Oprava dlažby a obkladu

Údržba a oprava drevenej podlahy

Drevené podlahy sa pri správnej starostlivosti vyznačujú svojou dlhou životnosťou. Údržba zahŕňa dôkladné vyčistenie olejovanej podlahy a jej ošetrenie olejovoskom. Oprava drevenej podlahy zahŕňa vypĺnanie dier, rýh, škrabancov, prepálených alebo vypálených miest, stratu farby alebo laku.

Čítať viac

Olejovanie drevenej podlahy

Údržba drevenej podlahy s olejovaným povrchom je veľmi dôležitá pre zachovanie krásneho vzhľadu a pre dosiahnutie dlhej životnosti podlahy. Základom dobrého spolužitia s drevom je určite pravidelná starostlivosť. 

Čítať viac

Oprava dlažby a keramického obkladu

Pri oprave dlažby je oveľa jednoduchšie vykonať lokálnu opravu, ako keby sme mali vymieňať celý kus (pričom hrozí riziko poškodenia okolitého obkladu). Naši technici sú odborníkmi na farby, preto dokážu verne duplikovať povrch rôznych dlaždíc.

Čítať viac

Oprava plávajúcej podlahy

Oprava plávajúcej podlahy zahŕňa opravu vylúpnutých miest na podlahe, poškodenia po páde predmetov, škrabance, ryhy, ale aj nechcené diery.

Čítať viac

Oprava vinylovej podlahy

Vinyl má skvelé vlastnosti, no vznikajú na ňom rôzne poškodenia – škrabance, ryhy, zošúchané miesta, trhliny… Spoľahnite sa na odborníkov, oprava vinylovej podlahy je naša parketa.

Čítať viac

Oprava soklovej a prechodovej lišty

Oprava soklovej lišty – retuš poškodení na obkopaných, vysávačom obitých lištách – alebo odliepajúcej sa prechodovej lišty pre našich odborníkov nie je problém.

Čítať viac

Údržba a oprava podlahy

IMG_0563 IMG_0566
dlažba pred dlažba po
IMG_7976 - kópia IMG_7979 - kópia
IMG_0705 IMG_0715

* potiahnutím doprava / doľava, zobrazíte stav pred a po oprave

Ako pracujeme?

 • 1

  Nezáväzná cenová ponuka

  Nezáväznú cenovú ponuku Vám vypracujeme na základe fotografií, ktoré nám zašlete. Platí pravidlo, čím lepšie fotografie, tým presnejšia je cena. Cenová ponuka za opravu je orientačná. Presnú cenu si na mieste dohodnete priamo s technikom pred samotnou realizáciou. Iste uznáte aj sami, že vidieť niečo naživo je iné ako z fotografie. Ďakujeme preto za Vaše pochopenie. Jednoducho nám pošlite niekoľko fotografií poškodenia a my Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku. Samozrejme neúčtujeme poplatky za konzultáciu, ani za cenovú ponuku.

 • 2

  Termín realizácie

  Po odsúhlasení orientačnej cenovej ponuky si dohodneme termín realizácie servisu. Realizáciu sa snažíme naplánovať tak, aby Vás čo najmenej časovo obmedzovala. Vždy odhadneme aj dĺžku trvania servisu.

 • 3

  Potvrdenie termínu

  Niekoľko dní pred realizáciou Vám termín pripomenieme. Približne dva – tri dni pred opravou si s Vami ešte raz potvrdíme termín, čas a miesto. Ak by sa u Vás niečo zmenilo a z vážnych dôvodov musíte termín servisu presunúť na inokedy, prosíme, aby ste nám to dali vedieť minimálne 48 hodín vopred.

 • 4

  Rozsah prác

  V deň realizácie, po príchode ku Vám, si prejdete s naším pravidelne školeným technikom rozsah prác. Technik Vám vysvetlí všetky možnosti a prípadné riziká vyplývajúce zo servisu.

 • 5

  Odsúhlasenie presnej ceny

  Odsúhlasíte si presnú cenu a my začneme s realizáciou servisu. V prípade retušu si najskôr pripravíme poškodené miesto a vytmelíme ho (ak je potrebné). Následne identifikujeme a prispôsobíme farbu a úroveň lesku povrchu, aby sme zabezpečili čo najlepší výsledok a životnosť opravy.

 • 6

  Záruka

  Na dodatočné poškodenie môžete pokojne zabudnúť aj vďaka našej záruke. Po dokončení servisu od nás dostávate záruku v zmysle Všeobecných obchodných podmienok.

Vyžiadať cenovú ponuku

Pošlite nám Vaše kontaktné údaje a fotky konkrétneho poškodenia.

  Renovácia a oprava dverí

  Diery, obité časti, škrabance, olúpaný lak – renovácia a oprava dverí a zárubní je pre našich odborníkov maličkosť. Zvoľte si, aký typ vašich dverí potrebuje starostlivosť: drevené, plastové, hliníkové dvere či oprava zárubní.

  Mám záujem

  Renovácia a oprava schodov

  Údržba a retuš poškodení schodov zahŕňa poškodenia po sťahovaní, škrabance, ryhy, zošúchané hrany, obpokapané miesta – my, Detailisti, sa o ne postaráme.

  Mám záujem

  Robili sme

  Spokojní zákazníci

  Ak potrebujete opraviť alebo zrenovovať rôzne povrchy v domácnosti či vo Vašej prevádzke, zverte sa do rúk tímu profesionálov, ktorým dôverujú hoteliéri, štátne inštitúcie či gastro prevádzky po celom Slovensku.

  kaskady-logo
  logo Galileo
  logo-river-park
  mcdonalds-png-logo-simple-m-1
  logo_3st