Cenová ponuka
+421 918 243 189

Údržba a renovácia kuchyne

Aj vám sa už žiada renovácia kuchyne? My, Detailisti, sa postaráme o dôkladné vyčistenie, opravu kuchynskej linky, pracovnej dosky, drezu, ale aj jedálenského stola a stoličiek ekologicky, ekonomicky, s minimom odpadu a nových materiálov.

Nemyľte si nás so stolármi, my nové linky nevyrábame, my sa o tie vaše linky chceme pravidelne starať – čistiť ich, opravovať a ošetrovať, aby ste vy na výmenu kuchyne nemuseli ani pomyslieť. Odľahčí to váš rodinný rozpočet o niekoľko tisíc eur a okrem toho je to aj ekologické, keďže nevyhadzujete, ani nevyrábate niečo nové.

Udržujte hodnotu, buďte ekologický a myslite pri tom ekonomicky.

 

 • Údržba a oprava kuchynskej linky

 • Údržba a oprava stolov a stoličiek

 • Oprava kuchynského drezu

Renovácia a oprava pracovnej dosky

Renovácia a oprava pracovnej dosky ekologicky, ekonomicky, s minimom odpadu a nových materiálov.

Čítať viac

Renovácia a oprava kuchynskej linky

Renovácia a oprava kuchynskej linky je občas nevyhnutná, pretože je to zariadenie domácnosti, od ktorého sa očakáva dlhá životnosť. Pri každodennom intenzívnom používaní vznikajú ryhy, rezy, škrabance, obité hrany, rohy, zmeny farby a rôzne iné poškodenia.

Čítať viac

Renovácia jedálenského stola a stoličiek

Renovácia jedálenského stola a stoličiek je ekologická a ekonomická, pretože obité hrany na nohách stoličiek, drobné poškodenia na ploche alebo hrane jedálenského stola dokážeme našou technológiou zaretušovať a vytmeliť tak, aby ich nebolo vidieť.

Čítať viac

Oprava kuchynského drezu

Oprava vášho kuchynského drezu – granitového, kompozitného či keramického – ekologicky, ekonomicky, s minimom odpadu a nových materiálov.

Čítať viac

Renovácie kuchynskej linky a pracovnej dosky

IMG_4828 IMG_4838
IMG_3105 IMG_3108
IMG_0603 IMG_0618

* potiahnutím doprava / doľava, zobrazíte stav pred a po oprave

Ako pracujeme?

 • 1

  Nezáväzná cenová ponuka

  Nezáväznú cenovú ponuku Vám vypracujeme na základe fotografií, ktoré nám zašlete. Platí pravidlo, čím lepšie fotografie, tým presnejšia je cena. Cenová ponuka za opravu je orientačná. Presnú cenu si na mieste dohodnete priamo s technikom pred samotnou realizáciou. Iste uznáte aj sami, že vidieť niečo naživo je iné ako z fotografie. Ďakujeme preto za Vaše pochopenie. Jednoducho nám pošlite niekoľko fotografií poškodenia a my Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku. Samozrejme neúčtujeme poplatky za konzultáciu, ani za cenovú ponuku.

 • 2

  Termín realizácie

  Po odsúhlasení orientačnej cenovej ponuky si dohodneme termín realizácie servisu. Realizáciu sa snažíme naplánovať tak, aby Vás čo najmenej časovo obmedzovala. Vždy odhadneme aj dĺžku trvania servisu.

 • 3

  Potvrdenie termínu

  Niekoľko dní pred realizáciou Vám termín pripomenieme. Približne dva – tri dni pred opravou si s Vami ešte raz potvrdíme termín, čas a miesto. Ak by sa u Vás niečo zmenilo a z vážnych dôvodov musíte termín servisu presunúť na inokedy, prosíme, aby ste nám to dali vedieť minimálne 48 hodín vopred.

 • 4

  Rozsah prác

  V deň realizácie, po príchode ku Vám, si prejdete s naším pravidelne školeným technikom rozsah prác. Technik Vám vysvetlí všetky možnosti a prípadné riziká vyplývajúce zo servisu.

 • 5

  Odsúhlasenie presnej ceny

  Odsúhlasíte si presnú cenu a my začneme s realizáciou servisu. V prípade retušu si najskôr pripravíme poškodené miesto a vytmelíme ho (ak je potrebné). Následne identifikujeme a prispôsobíme farbu a úroveň lesku povrchu, aby sme zabezpečili čo najlepší výsledok a životnosť opravy.

 • 6

  Záruka

  Na dodatočné poškodenie môžete pokojne zabudnúť aj vďaka našej záruke. Po dokončení servisu od nás dostávate záruku v zmysle Všeobecných obchodných podmienok.

Vyžiadať cenovú ponuku

Pošlite nám Vaše kontaktné údaje a fotky konkrétneho poškodenia.

  Oprava podlahy

  Oprava podlahy a dlažby spôsobená pádom predmetov, nesprávne navŕtanými dierami či inými nehodami – na to sme my, Detailisti, profíci, ktorých hľadáte. Oprava podlahy môže byť v našich rukách ekologická, ekonomická, s minimálnym odpadom a množstvom materiálu.

  Mám záujem

  Rekonštrukcia kúpeľne

  Ak máte odbité zo sanity, zle navŕtanú dieru v obklade, odštiepené z dlažby alebo zostarnutý či plesnivý silikón… toto všetko a ešte oveľa viac dokážeme zrenovovať, opraviť, zaretušovať.

  Mám záujem

  Robili sme

  Spokojní zákazníci

  Ak potrebujete opraviť alebo zrenovovať rôzne povrchy v domácnosti či vo Vašej prevádzke, zverte sa do rúk tímu profesionálov, ktorým dôverujú hoteliéri, štátne inštitúcie či gastro prevádzky po celom Slovensku.

  kaskady-logo
  logo Galileo
  logo-river-park
  mcdonalds-png-logo-simple-m-1
  logo_3st