Cenová ponuka
+421 918 243 189

Údržba, renovácia a oprava schodov

Drevené schodisko je najväčšou dominantou vnútorných priestorov. Každý deň je vystavené intenzívnemu opotrebeniu, preto na schodisku po rokoch vznikajú zošúchané hrany, ryhy, obkopané miesta, poškodenia po páde predmetov alebo škrabance po sťahovaní nábytku. Všetky tieto poškodenia dokážeme opraviť, zaretušovať priamo na mieste bez demontáže a komplikovaných stavebných úkonov. Renovácia a oprava schodov podľa vašich potrieb je pre našich profesionálov maličkosť.

Pri renovácii a oprave schodov naši technici šetrne pripravia opravované miesto. Kvalitným tmelom (podľa potreby) vyplnia poškodenia a ručne namiešanú farbu nanesú na povrch, aby sa poškodenie čo najviac stratilo. Vrchným lakom zabezpečíme odolnosť voči oderu.

Nemyľte si nás so stolármi, my vám nechceme vyrobiť nové schody, my sa o vaše drevené schodisko chceme pravidelne starať – čistiť, opravovať a ošetrovať, aby ste vy na výmenu nemuseli ani len pomyslieť. Odľahčí to váš rodinný rozpočet o niekoľko tisíc eur a okrem toho je to aj ekologické, keďže nevyhadzujete, ani nevyrábate niečo nové.

Udržujte hodnotu, buďte ekologický a myslite pri tom ekonomicky.

 • Údržba a oprava poškodených schodov

 • Zošúchané hrany schodov

 • Brúsenie a lakovanie schodov

Údržba a oprava poškodených schodov

Údržba a oprava poškodených schodov ako napríklad poškodenia po sťahovaní, škrabance, ryhy, zošúchané hrany, obpokapané miesta – my, Detailisti, sa o ne postaráme.

Čítať viac

Brúsenie a lakovanie schodov – renovácia

Ak drevené schodisko stratilo svoj lesk, lak sa odlupuje a je popraskaný, je potrebné brúsenie a lakovanie schodov. Na povrchu schodiska je množstvo škrabancov a rozsiahlych poškodení, vtedy schodisko vyžaduje kompletnú renováciu.

Čítať viac

Ako pracujeme?

 • 1

  Nezáväzná cenová ponuka

  Nezáväznú cenovú ponuku Vám vypracujeme na základe fotografií, ktoré nám zašlete. Platí pravidlo, čím lepšie fotografie, tým presnejšia je cena. Cenová ponuka za opravu je orientačná. Presnú cenu si na mieste dohodnete priamo s technikom pred samotnou realizáciou. Iste uznáte aj sami, že vidieť niečo naživo je iné ako z fotografie. Ďakujeme preto za Vaše pochopenie. Jednoducho nám pošlite niekoľko fotografií poškodenia a my Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku. Samozrejme neúčtujeme poplatky za konzultáciu, ani za cenovú ponuku.

 • 2

  Termín realizácie

  Po odsúhlasení orientačnej cenovej ponuky si dohodneme termín realizácie servisu. Realizáciu sa snažíme naplánovať tak, aby Vás čo najmenej časovo obmedzovala. Vždy odhadneme aj dĺžku trvania servisu.

 • 3

  Potvrdenie termínu

  Niekoľko dní pred realizáciou Vám termín pripomenieme. Približne dva – tri dni pred opravou si s Vami ešte raz potvrdíme termín, čas a miesto. Ak by sa u Vás niečo zmenilo a z vážnych dôvodov musíte termín servisu presunúť na inokedy, prosíme, aby ste nám to dali vedieť minimálne 48 hodín vopred.

 • 4

  Rozsah prác

  V deň realizácie, po príchode ku Vám, si prejdete s naším pravidelne školeným technikom rozsah prác. Technik Vám vysvetlí všetky možnosti a prípadné riziká vyplývajúce zo servisu.

 • 5

  Odsúhlasenie presnej ceny

  Odsúhlasíte si presnú cenu a my začneme s realizáciou servisu. V prípade retušu si najskôr pripravíme poškodené miesto a vytmelíme ho (ak je potrebné). Následne identifikujeme a prispôsobíme farbu a úroveň lesku povrchu, aby sme zabezpečili čo najlepší výsledok a životnosť opravy.

 • 6

  Záruka

  Na dodatočné poškodenie môžete pokojne zabudnúť aj vďaka našej záruke. Po dokončení servisu od nás dostávate záruku v zmysle Všeobecných obchodných podmienok.

Vyžiadať cenovú ponuku

Pošlite nám Vaše kontaktné údaje a fotky konkrétneho poškodenia.

  Renovácia a oprava starého nábytku

  Aj Vám sa už žiada renovácia alebo oprava starého nábytku? My, Detailisti, sa postaráme o opravu vašej koženej sedačky, kresla, postele, ale aj drevotrieskových či drevených nábytkov. Renovácia a oprava nábytku je možná priamo u Vás doma.

  Mám záujem

  Renovácia a oprava dreva v exteriéri

  Kvalitné impregnačné prípravky, ktoré používame, vypĺňajú praskliny v laku, čím predlžujú celkovú životnosť povrchovej úpravy dreva. Vyplnenie prasklín v povrchovej úprave zabraňuje vnikaniu vlhkosti, čím predchádzame olupovaniu laku a iným vážnejším poškodeniam dreva.

  Mám záujem

  Robili sme

  Spokojní zákazníci

  Ak potrebujete opraviť alebo zrenovovať rôzne povrchy v domácnosti či vo Vašej prevádzke, zverte sa do rúk tímu profesionálov, ktorým dôverujú hoteliéri, štátne inštitúcie či gastro prevádzky po celom Slovensku.

  kaskady-logo
  logo Galileo
  logo-river-park
  mcdonalds-png-logo-simple-m-1
  logo_3st