Cenová ponuka
+421 918 243 189

Údržba, renovácia a oprava dverí

Diery, obité časti, škrabance, olúpaný lak – údržba a oprava dverí a zárubní je pre našich odborníkov maličkosť. Zvoľte si, aký typ vašich dverí potrebuje starostlivosť:

 

 • Údržba a oprava drevených dverí

 • Oprava, servis hliníkových a plastových dverí

 • Oprava a renovácia zárubní

Údržba, renovácia a oprava drevených dverí

Údržba drevených dverí zahŕňa ich dôkladné vyčistenie a ošetrenie povrchu, čím výrazne predĺžime ich životnosť a pekný vzhľad. Oprava drevených dverí spočíva v oprave dier, obitých hrán, škrabancov, prípadne iných poškodení. Ak sa z dverí a zárubní olupuje farba/lak, prípadne je už niekde povrch zodratý, vieme vykonať aj kompletnú renováciu.

Čítať viac

Oprava hliníkových dverí

Naša oprava hliníkových dverí vyrieši poškodenia spôsobené obkopaním, údermi od prenášania rôznych predmetov, alebo poškriabanie povrchu hliníku. Opravy vieme vykonať priamo na u vás, bez nutnosti demontáže. Na opravu hliníkových dverí používame vysoko kvalitné materiály s dlhou trvácnosťou. Oprava je farebne prispôsobená vašim dverám.

Čítať viac

Oprava a servis plastových dverí

Oprava a servis plastových dverí – škrabance, diery, ryhy, olúpaná farba, obúchané hrany – vyriešime my, Detailisti, profesionáli na opravy povrchov.

Čítať viac

Oprava a renovácia zárubní

Oprava a renovácia zárubní – škrabance, diery, ryhy, olúpaná farba, obúchané hrany – vyriešime ich my, Detailisti, profesionáli na opravy povrchov.

Čítať viac

Renovácia dverí a zárubne

GOLFINTER PRED GOLFINTER PO
IMG_2557 IMG_2559
TURIEC 3 TURIEC 4
IMG_5484 IMG_5637
20210612_154216 20210818_113709

* potiahnutím doprava / doľava, zobrazíte stav pred a po oprave

Ako pracujeme?

 • 1

  Nezáväzná cenová ponuka

  Nezáväznú cenovú ponuku Vám vypracujeme na základe fotografií, ktoré nám zašlete. Platí pravidlo, čím lepšie fotografie, tým presnejšia je cena. Cenová ponuka za opravu je orientačná. Presnú cenu si na mieste dohodnete priamo s technikom pred samotnou realizáciou. Iste uznáte aj sami, že vidieť niečo naživo je iné ako z fotografie. Ďakujeme preto za Vaše pochopenie. Jednoducho nám pošlite niekoľko fotografií poškodenia a my Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku. Samozrejme neúčtujeme poplatky za konzultáciu, ani za cenovú ponuku.

 • 2

  Termín realizácie

  Po odsúhlasení orientačnej cenovej ponuky si dohodneme termín realizácie servisu. Realizáciu sa snažíme naplánovať tak, aby Vás čo najmenej časovo obmedzovala. Vždy odhadneme aj dĺžku trvania servisu.

 • 3

  Potvrdenie termínu

  Niekoľko dní pred realizáciou Vám termín pripomenieme. Približne dva – tri dni pred opravou si s Vami ešte raz potvrdíme termín, čas a miesto. Ak by sa u Vás niečo zmenilo a z vážnych dôvodov musíte termín servisu presunúť na inokedy, prosíme, aby ste nám to dali vedieť minimálne 48 hodín vopred.

 • 4

  Rozsah prác

  V deň realizácie, po príchode ku Vám, si prejdete s naším pravidelne školeným technikom rozsah prác. Technik Vám vysvetlí všetky možnosti a prípadné riziká vyplývajúce zo servisu.

 • 5

  Odsúhlasenie presnej ceny

  Odsúhlasíte si presnú cenu a my začneme s realizáciou servisu. V prípade retušu si najskôr pripravíme poškodené miesto a vytmelíme ho (ak je potrebné). Následne identifikujeme a prispôsobíme farbu a úroveň lesku povrchu, aby sme zabezpečili čo najlepší výsledok a životnosť opravy.

 • 6

  Záruka

  Na dodatočné poškodenie môžete pokojne zabudnúť aj vďaka našej záruke. Po dokončení servisu od nás dostávate záruku v zmysle Všeobecných obchodných podmienok.

Vyžiadať cenovú ponuku

Pošlite nám Vaše kontaktné údaje a fotky konkrétneho poškodenia.

  Renovácia a oprava dreva v exteriéri

  Kvalitné impregnačné prípravky, ktoré používame, vypĺňajú praskliny v laku, čím predlžujú celkovú životnosť povrchovej úpravy dreva. Vyplnenie prasklín v povrchovej úprave zabraňuje vnikaniu vlhkosti, čím predchádzame olupovaniu laku a iným vážnejším poškodeniam dreva.

  Mám záujem

  Oprava povrchov vozidla

  Oprava povrchov vozidla je pre udržanie hodnoty a bezchybného vzhľadu interiéru automobilu, lietadla alebo helikoptéry veľmi dôležitá. Tento cieľ sa však dá naplniť len pravidelnou údržbou a kvalitným servisom, ktorý zabezpečujeme pre našich klientov už od roku 2013.

  Mám záujem

  Robili sme

  Spokojní zákazníci

  Ak potrebujete opraviť alebo zrenovovať rôzne povrchy v domácnosti či vo Vašej prevádzke, zverte sa do rúk tímu profesionálov, ktorým dôverujú hoteliéri, štátne inštitúcie či gastro prevádzky po celom Slovensku.

  kaskady-logo
  logo Galileo
  logo-river-park
  mcdonalds-png-logo-simple-m-1
  logo_3st