Cenová ponuka
+421 918 243 189

Údržba, oprava a renovácia nábytku

Renovácia nábytku dokáže ušetriť vaše peniaze, čas a dokonca aj prírodu. Údržba a lokálna oprava nábytku? Neviete si to predstaviť ? My, Detailisti sa tomu venujeme už niekoľko rokov a radi sa postaráme o dôkladné vyčistenie, ošetrenie a opravu vašej koženej sedačky, kresla, postele, ale aj drevených či drevotrieskových nábytkov:

 

 • Oprava a čistenie koženej sedačky

 • Renovácia a oprava dreveného nábytku

 • Oprava dier, škrabancov, rýh

Oprava a čistenie koženej sedačky

Zlou alebo žiadnou údržbou vznikajú na povrchu kože praskliny, diery, prípadne šupiny. Oprava a čistenie koženej sedačky, postele, ale aj kresla prebieha priamo u vás a bez nutnosti čalunenia.

Čítať viac

Údržba, renovácia a oprava dreveného nábytku

Renovácia a oprava dreveného nábytku je možná priamo u vás doma – nábytok vyčistíme, lokálne opravíme poškodenia a na záver povrch nábytku ošetríme vhodným kvalitným prípravkom, ktorý zvýrazní pôvodný odtieň.

Čítať viac

Omladenie nábytku z drevotriesky

Škrabance, ryhy, praskliny, ošuchnuté miesta alebo nechcené dierky či obité miesta dokážeme našou technológiou opraviť a dostať tak nábytok do stavu „skoro ako nový“. Kvalitnou impregnáciou dokážeme rozžiariť farby a vrátiť tak zariadeniu pôvodný vzhľad – „ako nové“.

Čítať viac

Renovácie starého nábytku

IMG_1133.JPG IMG_1135.JPG
IMG_1818 IMG_1820
3 4

* potiahnutím doprava / doľava, zobrazíte stav pred a po oprave

Ako pracujeme?

 • 1

  Nezáväzná cenová ponuka

  Nezáväznú cenovú ponuku Vám vypracujeme na základe fotografií, ktoré nám zašlete. Platí pravidlo, čím lepšie fotografie, tým presnejšia je cena. Cenová ponuka za opravu je orientačná. Presnú cenu si na mieste dohodnete priamo s technikom pred samotnou realizáciou. Iste uznáte aj sami, že vidieť niečo naživo je iné ako z fotografie. Ďakujeme preto za Vaše pochopenie. Jednoducho nám pošlite niekoľko fotografií poškodenia a my Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku. Samozrejme neúčtujeme poplatky za konzultáciu, ani za cenovú ponuku.

 • 2

  Termín realizácie

  Po odsúhlasení orientačnej cenovej ponuky si dohodneme termín realizácie servisu. Realizáciu sa snažíme naplánovať tak, aby Vás čo najmenej časovo obmedzovala. Vždy odhadneme aj dĺžku trvania servisu.

 • 3

  Potvrdenie termínu

  Niekoľko dní pred realizáciou Vám termín pripomenieme. Približne dva – tri dni pred opravou si s Vami ešte raz potvrdíme termín, čas a miesto. Ak by sa u Vás niečo zmenilo a z vážnych dôvodov musíte termín servisu presunúť na inokedy, prosíme, aby ste nám to dali vedieť minimálne 48 hodín vopred.

 • 4

  Rozsah prác

  V deň realizácie, po príchode ku Vám, si prejdete s naším pravidelne školeným technikom rozsah prác. Technik Vám vysvetlí všetky možnosti a prípadné riziká vyplývajúce zo servisu.

 • 5

  Odsúhlasenie presnej ceny

  Odsúhlasíte si presnú cenu a my začneme s realizáciou servisu. V prípade retušu si najskôr pripravíme poškodené miesto a vytmelíme ho (ak je potrebné). Následne identifikujeme a prispôsobíme farbu a úroveň lesku povrchu, aby sme zabezpečili čo najlepší výsledok a životnosť opravy.

 • 6

  Záruka

  Na dodatočné poškodenie môžete pokojne zabudnúť aj vďaka našej záruke. Po dokončení servisu od nás dostávate záruku v zmysle Všeobecných obchodných podmienok.

Vyžiadať cenovú ponuku

Pošlite nám Vaše kontaktné údaje a fotky konkrétneho poškodenia.

  Oprava povrchov vozidla

  Oprava povrchov vozidla je pre udržanie hodnoty a bezchybného vzhľadu interiéru automobilu, lietadla alebo helikoptéry veľmi dôležitá. Tento cieľ sa však dá naplniť len pravidelnou údržbou a kvalitným servisom, ktorý zabezpečujeme pre našich klientov už od roku 2013.

  Mám záujem

  Renovácia a oprava dverí

  Diery, obité časti, škrabance, olúpaný lak – renovácia a oprava dverí a zárubní je pre našich odborníkov maličkosť. Zvoľte si, aký typ vašich dverí potrebuje starostlivosť: drevené, plastové, hliníkové dvere či oprava zárubní.

  Mám záujem

  Robili sme

  Spokojní zákazníci

  Ak potrebujete opraviť alebo zrenovovať rôzne povrchy v domácnosti či vo Vašej prevádzke, zverte sa do rúk tímu profesionálov, ktorým dôverujú hoteliéri, štátne inštitúcie či gastro prevádzky po celom Slovensku.

  kaskady-logo
  logo Galileo
  logo-river-park
  mcdonalds-png-logo-simple-m-1
  logo_3st