Cenová ponuka
+421 918 243 189

Údržba a retuš poškodení schodov

Drevené schodisko je najväčšou dominantou vnútorných priestorov. Každý deň je vystavené intenzívnemu opotrebeniu a preto je nutná pravidelná údržba a retuš poškodení schodov: zošúchané hrany, ryhy, obkopané miesta, poškodenia po páde predmetov alebo škrabance po sťahovaní nábytku.

Všetky tieto poškodenia dokážeme opraviť, zaretušovať priamo na mieste bez demontáže a komplikovaných stavebných úkonov.

Nemyľte si nás so stolármi, my nové schody nevyrábame, my sa o vaše schody chceme pravidelne starať – čistiť ich, opravovať, renovovať a ošetrovať, aby ste vy na ich výmenu nemuseli ani pomyslieť. Odľahčí to váš rodinný rozpočet o niekoľko tisíc eur a okrem toho je to aj ekologické, keďže nevyhadzujete, ani nevyrábate niečo nové.

Udržujte hodnotu, buďte ekologický a myslite pri tom ekonomicky.

 • Zošúchané hrany a obkopané miesta

 • Omladenie schodiska

 • Škrabance a ryhy

Ako pracujeme?

 • 1

  Nezáväzná cenová ponuka

  Nezáväznú cenovú ponuku Vám vypracujeme na základe fotografií, ktoré nám zašlete. Platí pravidlo, čím lepšie fotografie, tým presnejšia je cena. Cenová ponuka za opravu je orientačná. Presnú cenu si na mieste dohodnete priamo s technikom pred samotnou realizáciou. Iste uznáte aj sami, že vidieť niečo naživo je iné ako z fotografie. Ďakujeme preto za Vaše pochopenie. Jednoducho nám pošlite niekoľko fotografií poškodenia a my Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku. Samozrejme neúčtujeme poplatky za konzultáciu, ani za cenovú ponuku.

 • 2

  Termín realizácie

  Po odsúhlasení orientačnej cenovej ponuky si dohodneme termín realizácie servisu. Realizáciu sa snažíme naplánovať tak, aby Vás čo najmenej časovo obmedzovala. Vždy odhadneme aj dĺžku trvania servisu.

 • 3

  Potvrdenie termínu

  Niekoľko dní pred realizáciou Vám termín pripomenieme. Približne dva – tri dni pred opravou si s Vami ešte raz potvrdíme termín, čas a miesto. Ak by sa u Vás niečo zmenilo a z vážnych dôvodov musíte termín servisu presunúť na inokedy, prosíme, aby ste nám to dali vedieť minimálne 48 hodín vopred.

 • 4

  Rozsah prác

  V deň realizácie, po príchode ku Vám, si prejdete s naším pravidelne školeným technikom rozsah prác. Technik Vám vysvetlí všetky možnosti a prípadné riziká vyplývajúce zo servisu.

 • 5

  Odsúhlasenie presnej ceny

  Odsúhlasíte si presnú cenu a my začneme s realizáciou servisu. V prípade retušu si najskôr pripravíme poškodené miesto a vytmelíme ho (ak je potrebné). Následne identifikujeme a prispôsobíme farbu a úroveň lesku povrchu, aby sme zabezpečili čo najlepší výsledok a životnosť opravy.

 • 6

  Záruka

  Na dodatočné poškodenie môžete pokojne zabudnúť aj vďaka našej záruke. Po dokončení servisu od nás dostávate záruku v zmysle Všeobecných obchodných podmienok.

Brúsenie a lakovanie schodov – renovácia

Ak drevené schodisko stratilo svoj lesk, lak sa odlupuje a je popraskaný, je potrebné brúsenie a lakovanie schodov. Na povrchu schodiska je množstvo škrabancov a rozsiahlych poškodení, vtedy schodisko vyžaduje kompletnú renováciu.

Čítať viac

Vyžiadať cenovú ponuku

Pošlite nám Vaše kontaktné údaje a fotky konkrétneho poškodenia.

  Robili sme