Cenová ponuka
+421 918 243 189

Výmena silikónu v kúpeľni

Výmena silikónu v kúpeľni je po pár rokoch nutnosťou, pretože je často poškodený a vlhkosť sa dostáva tam, kde sa nemá. Vlhkosť môže spôsobiť vážnejšie poškodenia na zariadení, ako napríklad navlhnutie dosky či „napučanie“. Vo vlhkom a používanom prostredí môže silikón časom zažltnúť, prípadne plesnieť.

Výmenu silikónu realizujeme s kvalitnými a časom overenými silikónmi, ktoré máme dostupné vo viacerých odtieňoch – podľa vašich požiadaviek.

Výmenu silikónu vyriešime za vás – stačí, ak jednoducho vyplníte kontaktný formulár, v ktorom pripojíte fotky, na ktorých je poškodený silikón dobre viditeľný.

Ak máte poškodenie na vašej dlažbe, radi Vám s tým pomôžeme.

 • Plesnivý silikón

 • Poškodený silikon

 • Chýbajúci silikón

Výmena silikónu

IMG_0603 IMG_0618

* potiahnutím doprava / doľava, zobrazíte stav pred a po oprave

Ako pracujeme?

 • 1

  Nezáväzná cenová ponuka

  Nezáväznú cenovú ponuku Vám vypracujeme na základe fotografií, ktoré nám zašlete. Platí pravidlo, čím lepšie fotografie, tým presnejšia je cena. Cenová ponuka za opravu je orientačná. Presnú cenu si na mieste dohodnete priamo s technikom pred samotnou realizáciou. Iste uznáte aj sami, že vidieť niečo naživo je iné ako z fotografie. Ďakujeme preto za Vaše pochopenie. Jednoducho nám pošlite niekoľko fotografií poškodenia a my Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku. Samozrejme neúčtujeme poplatky za konzultáciu, ani za cenovú ponuku.

 • 2

  Termín realizácie

  Po odsúhlasení orientačnej cenovej ponuky si dohodneme termín realizácie servisu. Realizáciu sa snažíme naplánovať tak, aby Vás čo najmenej časovo obmedzovala. Vždy odhadneme aj dĺžku trvania servisu.

 • 3

  Potvrdenie termínu

  Niekoľko dní pred realizáciou Vám termín pripomenieme. Približne dva – tri dni pred opravou si s Vami ešte raz potvrdíme termín, čas a miesto. Ak by sa u Vás niečo zmenilo a z vážnych dôvodov musíte termín servisu presunúť na inokedy, prosíme, aby ste nám to dali vedieť minimálne 48 hodín vopred.

 • 4

  Rozsah prác

  V deň realizácie, po príchode ku Vám, si prejdete s naším pravidelne školeným technikom rozsah prác. Technik Vám vysvetlí všetky možnosti a prípadné riziká vyplývajúce zo servisu.

 • 5

  Odsúhlasenie presnej ceny

  Odsúhlasíte si presnú cenu a my začneme s realizáciou servisu. V prípade retušu si najskôr pripravíme poškodené miesto a vytmelíme ho (ak je potrebné). Následne identifikujeme a prispôsobíme farbu a úroveň lesku povrchu, aby sme zabezpečili čo najlepší výsledok a životnosť opravy.

 • 6

  Záruka

  Na dodatočné poškodenie môžete pokojne zabudnúť aj vďaka našej záruke. Po dokončení servisu od nás dostávate záruku v zmysle Všeobecných obchodných podmienok.

Oprava umývadla a WC

Praskliny, odbité kúsky či nepekne vyzerajúce škvrny na povrchu? Technologickým postupom dokážeme takéto nedostatky trvalo odstrániť za použitia špeciálnych vode odolných tmelov, ktoré sušíme UV svetlom.

Čítať viac

Oprava kachličiek a obkladu

Nevhodne navŕtané diery do obkladu alebo iné poškodenia keramických povrchov dokážeme veľmi pekne opraviť. Nebojte sa, ak náhradnú obkladačku nemáte k dispozícii – je oveľa jednoduchšie vykonať lokálnu opravu ako vymieňať celý kus.

Čítať viac

Vyžiadať cenovú ponuku

Pošlite nám Vaše kontaktné údaje a fotky konkrétneho poškodenia.

  Robili sme