Cenová ponuka
+421 918 243 189

Rekonštrukcia kúpeľne

Rekonštrukcia kúpeľne je finančne a časovo veľmi náročný proces. Nehovoriac o znížení komfortu pri jej prerábke, kedy vzniká prach, hluk, množstvo odpadu a to najdôležitejšie – priestor počas rekonštrukcie kúpeľne nemôžete využívať a chodíte sa sprchovať k susedom 🙂

Ak máte odbité zo sanity, zle navŕtanú dieru v obklade, odštiepené z dlažby alebo zostarnutý či plesnivý silikón… toto všetko a ešte oveľa viac dokážeme zrenovovať, opraviť, zaretušovať bez nutnosti rekonštrukcie kúpelne. Dokonca ani oprava smaltovanej vane a celkovo lokálna oprava smaltovaných povrchov pre nás nie je problém.

Upozornenie: Na obklade a sanite neopravujeme veľmi úzke praskliny (vyzerajúce ako vlas), zvlhnuté drevotrieskové dosky (napučané od vlhkosti).

Ak máte poškodenie na vašej dlažbe, radi Vám s tým pomôžeme.

 • Oprava umývadla a WC

 • Oprava kachličiek a keramického obkladu

 • Výmena silikónu

Oprava umývadla a WC

Praskliny, odbité kúsky či nepekne vyzerajúce škvrny na povrchu? Technologickým postupom dokážeme takéto nedostatky trvalo odstrániť za použitia špeciálnych vode odolných tmelov, ktoré sušíme UV svetlom.

Čítať viac

Oprava kachličiek a obkladu

Nevhodne navŕtané diery do obkladu alebo iné poškodenia keramických povrchov dokážeme veľmi pekne opraviť. Nebojte sa, ak náhradnú obkladačku nemáte k dispozícii – je oveľa jednoduchšie vykonať lokálnu opravu ako vymieňať celý kus.

Čítať viac

Výmena silikónu v kúpeľni

Výmena silikónu v kúpeľni je po pár rokoch nutnosťou, pretože je často poškodený a vlhkosť sa dostáva tam, kde sa nemá. Výmenu realizujeme s kvalitnými a časom overenými silikónmi dostupnými vo viacerých odtieňoch – podľa vašich požiadaviek.

Čítať viac

Oprava umývadla a obkladu v kúpeľni, výmena silikónu

IMG_6240 IMG_6242
IMG_0563 IMG_0566
IMG_0603 IMG_0618
16306916532608559517327003811574 20210923_110905

* potiahnutím doprava / doľava, zobrazíte stav pred a po oprave

Ako pracujeme?

 • 1

  Nezáväzná cenová ponuka

  Nezáväznú cenovú ponuku Vám vypracujeme na základe fotografií, ktoré nám zašlete. Platí pravidlo, čím lepšie fotografie, tým presnejšia je cena. Cenová ponuka za opravu je orientačná. Presnú cenu si na mieste dohodnete priamo s technikom pred samotnou realizáciou. Iste uznáte aj sami, že vidieť niečo naživo je iné ako z fotografie. Ďakujeme preto za Vaše pochopenie. Jednoducho nám pošlite niekoľko fotografií poškodenia a my Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku. Samozrejme neúčtujeme poplatky za konzultáciu, ani za cenovú ponuku.

 • 2

  Termín realizácie

  Po odsúhlasení orientačnej cenovej ponuky si dohodneme termín realizácie servisu. Realizáciu sa snažíme naplánovať tak, aby Vás čo najmenej časovo obmedzovala. Vždy odhadneme aj dĺžku trvania servisu.

 • 3

  Potvrdenie termínu

  Niekoľko dní pred realizáciou Vám termín pripomenieme. Približne dva – tri dni pred opravou si s Vami ešte raz potvrdíme termín, čas a miesto. Ak by sa u Vás niečo zmenilo a z vážnych dôvodov musíte termín servisu presunúť na inokedy, prosíme, aby ste nám to dali vedieť minimálne 48 hodín vopred.

 • 4

  Rozsah prác

  V deň realizácie, po príchode ku Vám, si prejdete s naším pravidelne školeným technikom rozsah prác. Technik Vám vysvetlí všetky možnosti a prípadné riziká vyplývajúce zo servisu.

 • 5

  Odsúhlasenie presnej ceny

  Odsúhlasíte si presnú cenu a my začneme s realizáciou servisu. V prípade retušu si najskôr pripravíme poškodené miesto a vytmelíme ho (ak je potrebné). Následne identifikujeme a prispôsobíme farbu a úroveň lesku povrchu, aby sme zabezpečili čo najlepší výsledok a životnosť opravy.

 • 6

  Záruka

  Na dodatočné poškodenie môžete pokojne zabudnúť aj vďaka našej záruke. Po dokončení servisu od nás dostávate záruku v zmysle Všeobecných obchodných podmienok.

Vyžiadať cenovú ponuku

Pošlite nám Vaše kontaktné údaje a fotky konkrétneho poškodenia.

  Renovácia kuchyne

  Aj vám sa už žiada renovácia kuchyne? My, Detailisti, sa postaráme o opravu kuchynskej linky, pracovnej dosky, drezu, ale aj jedálenského stola a stoličiek ekologicky, ekonomicky, s minimom odpadu a nových materiálov.

  Mám záujem

  Oprava a renovácie okien

  O dôležitosti vynikajúceho stavu okien v domácnosti nemusíme ani hovoriť. Ak je vo vašom domove nutná oprava alebo renovácia okien, radi vám s tým pomôžeme. Postaráme sa o vaše plastové, drevené, ale aj o eurookná.

  Mám záujem

  Robili sme

  Spokojní zákazníci

  Ak potrebujete opraviť alebo zrenovovať rôzne povrchy v domácnosti či vo Vašej prevádzke, zverte sa do rúk tímu profesionálov, ktorým dôverujú hoteliéri, štátne inštitúcie či gastro prevádzky po celom Slovensku.

  kaskady-logo
  logo Galileo
  logo-river-park
  mcdonalds-png-logo-simple-m-1
  logo_3st