Cenová ponuka
+421 918 243 189

Oprava kachličiek a obkladu

Nevhodne navŕtané diery do obkladu alebo iné poškodenia keramických povrchov dokážeme veľmi pekne opraviť – oprava kachličiek a obkladu je naša parketa.

Nebojte sa, ak náhradnú obkladačku nemáte k dispozícii. Pri oprave kachličiek a keramického obkladu je oveľa jednoduchšie vykonať lokálnu opravu, ako keby sme mali vymieňať celý kus (pričom hrozí riziko poškodenia okolitého obkladu).

Naši technici sú odborníkmi na farby, preto dokážu duplikovať povrch rôznych:

 • dlaždíc
 • obkladov
 • kachličiek
 • Navŕtaná diera v kachličke

 • Odlúpená lazúra

 • Prasknutá dlaždica

Oprava kachličiek a obkladu

IMG_0563 IMG_0566

* potiahnutím doprava / doľava, zobrazíte stav pred a po oprave

Ako pracujeme?

 • 1

  Nezáväzná cenová ponuka

  Nezáväznú cenovú ponuku Vám vypracujeme na základe fotografií, ktoré nám zašlete. Platí pravidlo, čím lepšie fotografie, tým presnejšia je cena. Cenová ponuka za opravu je orientačná. Presnú cenu si na mieste dohodnete priamo s technikom pred samotnou realizáciou. Iste uznáte aj sami, že vidieť niečo naživo je iné ako z fotografie. Ďakujeme preto za Vaše pochopenie. Jednoducho nám pošlite niekoľko fotografií poškodenia a my Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku. Samozrejme neúčtujeme poplatky za konzultáciu, ani za cenovú ponuku.

 • 2

  Termín realizácie

  Po odsúhlasení orientačnej cenovej ponuky si dohodneme termín realizácie servisu. Realizáciu sa snažíme naplánovať tak, aby Vás čo najmenej časovo obmedzovala. Vždy odhadneme aj dĺžku trvania servisu.

 • 3

  Potvrdenie termínu

  Niekoľko dní pred realizáciou Vám termín pripomenieme. Približne dva – tri dni pred opravou si s Vami ešte raz potvrdíme termín, čas a miesto. Ak by sa u Vás niečo zmenilo a z vážnych dôvodov musíte termín servisu presunúť na inokedy, prosíme, aby ste nám to dali vedieť minimálne 48 hodín vopred.

 • 4

  Rozsah prác

  V deň realizácie, po príchode ku Vám, si prejdete s naším pravidelne školeným technikom rozsah prác. Technik Vám vysvetlí všetky možnosti a prípadné riziká vyplývajúce zo servisu.

 • 5

  Odsúhlasenie presnej ceny

  Odsúhlasíte si presnú cenu a my začneme s realizáciou servisu. V prípade retušu si najskôr pripravíme poškodené miesto a vytmelíme ho (ak je potrebné). Následne identifikujeme a prispôsobíme farbu a úroveň lesku povrchu, aby sme zabezpečili čo najlepší výsledok a životnosť opravy.

 • 6

  Záruka

  Na dodatočné poškodenie môžete pokojne zabudnúť aj vďaka našej záruke. Po dokončení servisu od nás dostávate záruku v zmysle Všeobecných obchodných podmienok.

Oprava umývadla a WC

Praskliny, odbité kúsky či nepekne vyzerajúce škvrny na povrchu? Technologickým postupom dokážeme takéto nedostatky trvalo odstrániť za použitia špeciálnych vode odolných tmelov, ktoré sušíme UV svetlom.

Čítať viac

Výmena silikónu v kúpeľni

Výmena silikónu v kúpeľni je po pár rokoch nutnosťou, pretože je často poškodený a vlhkosť sa dostáva tam, kde sa nemá. Výmenu realizujeme s kvalitnými a časom overenými silikónmi dostupnými vo viacerých odtieňoch – podľa vašich požiadaviek.

Čítať viac

Vyžiadať cenovú ponuku

Pošlite nám Vaše kontaktné údaje a fotky konkrétneho poškodenia.

  Robili sme