Cenová ponuka
+421 918 243 189

Renovácia jedálenského stola a stoličiek

Renovácia jedálenského stola a stoličiek je ekologická a ekonomická, pretože obité hrany na nohách stoličiek, drobné poškodenia na ploche alebo hrane jedálenského stola dokážeme našou technológiou zaretušovať a vytmeliť tak, aby ich nebolo vidieť. 

Koženú jedálenskú stoličku vieme zrenovovať kompletne. Povrch kože vyčistíme, prípadné poškodenia opravíme a nanesieme novú farbu namiešanú podľa odtieňu stoličiek, prípadne podľa vášho želania. 

Renovácia jedálenského stola a stoličiek spočíva vo vyčistení, zaretušovaní poškodenia a v následnej impregnácii. Impregnáciou zabezpečíme základnú starostlivosť o drevo, farby sa rozjasnia a povrch je chránený, čo predlžuje jeho životnosť. 

 • Vyčistenie

 • Retušovanie

 • Impregnácia

Renovácia jedálenského stola a stoličky

3 4
IMG_2483 IMG_6671

* potiahnutím doprava / doľava, zobrazíte stav pred a po oprave

Ako pracujeme?

 • 1

  Nezáväzná cenová ponuka

  Nezáväznú cenovú ponuku Vám vypracujeme na základe fotografií, ktoré nám zašlete. Platí pravidlo, čím lepšie fotografie, tým presnejšia je cena. Cenová ponuka za opravu je orientačná. Presnú cenu si na mieste dohodnete priamo s technikom pred samotnou realizáciou. Iste uznáte aj sami, že vidieť niečo naživo je iné ako z fotografie. Ďakujeme preto za Vaše pochopenie. Jednoducho nám pošlite niekoľko fotografií poškodenia a my Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku. Samozrejme neúčtujeme poplatky za konzultáciu, ani za cenovú ponuku.

 • 2

  Termín realizácie

  Po odsúhlasení orientačnej cenovej ponuky si dohodneme termín realizácie servisu. Realizáciu sa snažíme naplánovať tak, aby Vás čo najmenej časovo obmedzovala. Vždy odhadneme aj dĺžku trvania servisu.

 • 3

  Potvrdenie termínu

  Niekoľko dní pred realizáciou Vám termín pripomenieme. Približne dva – tri dni pred opravou si s Vami ešte raz potvrdíme termín, čas a miesto. Ak by sa u Vás niečo zmenilo a z vážnych dôvodov musíte termín servisu presunúť na inokedy, prosíme, aby ste nám to dali vedieť minimálne 48 hodín vopred.

 • 4

  Rozsah prác

  V deň realizácie, po príchode ku Vám, si prejdete s naším pravidelne školeným technikom rozsah prác. Technik Vám vysvetlí všetky možnosti a prípadné riziká vyplývajúce zo servisu.

 • 5

  Odsúhlasenie presnej ceny

  Odsúhlasíte si presnú cenu a my začneme s realizáciou servisu. V prípade retušu si najskôr pripravíme poškodené miesto a vytmelíme ho (ak je potrebné). Následne identifikujeme a prispôsobíme farbu a úroveň lesku povrchu, aby sme zabezpečili čo najlepší výsledok a životnosť opravy.

 • 6

  Záruka

  Na dodatočné poškodenie môžete pokojne zabudnúť aj vďaka našej záruke. Po dokončení servisu od nás dostávate záruku v zmysle Všeobecných obchodných podmienok.

Renovácia a oprava pracovnej dosky

Renovácia a oprava pracovnej dosky ekologicky, ekonomicky, s minimom odpadu a nových materiálov.

Čítať viac

Renovácia a oprava kuchynskej linky

Renovácia a oprava kuchynskej linky je občas nevyhnutná, pretože je to zariadenie domácnosti, od ktorého sa očakáva dlhá životnosť. Pri každodennom používaní vznikajú ryhy, rezy, škrabance, obité hrany, rohy, zmeny farby a rôzne iné poškodenia.

Čítať viac

Oprava kuchynského drezu

Oprava vášho kuchynského drezu – granitového, kompozitného či keramického – ekologicky, ekonomicky, s minimom odpadu a nových materiálov.

Čítať viac

Vyžiadať cenovú ponuku

Pošlite nám Vaše kontaktné údaje a fotky konkrétneho poškodenia.

  Robili sme