Cenová ponuka
+421 918 243 189

Renovácia a oprava pracovnej dosky

Kuchynská pracovná doska je intenzívne využívané a namáhané miesto. Preto na doske vzniká veľa škrabancov, odbitých hrán, dier, spálených miest a zárezov. Drevené a laminátové pracovné dosky môžu pôsobením vody napuchnúť alebo pri vysokých teplotách môže vzniknúť spálenina. Údržba, oprava, alebo renovácia pracovnej dosky je väčšinou zrealizovateľná priamo na mieste bez demontáže. 

Nemyľte si nás so stolármi, my dosky nemeníme, my sa o kuchynské dosky chceme pravidelne starať – opravovať lokálne rezy na doskách a renovovať drevené pracovné dosky. Renovácia drevenej pracovnej dosky vám ušetrí nemalú čiastku z rodinného rozpočtu a na jej výmenu nemusíte ani pomyslieť. Okrem toho je to aj ekologické, keďže nevyhadzujete, ani nevyrábate niečo nové.

Udržujte hodnotu, buďte ekologický a myslite pri tom ekonomicky.

 • drevené – masívne dosky
 • granitové a mramorové dosky
 • akrylové – plastové dosky
 • laminátové dosky – imitácie dreva a kameňa
 • rez na pracovnej doske

 • prasklina na pracovnej doske

 • spálené miesto na pracovnej doske

Oprava kuchynskej pracovnej dosky

IMG_4828 IMG_4838
IMG_3105 IMG_3108

* potiahnutím doprava / doľava, zobrazíte stav pred a po oprave

Ako pracujeme?

 • 1

  Nezáväzná cenová ponuka

  Nezáväznú cenovú ponuku Vám vypracujeme na základe fotografií, ktoré nám zašlete. Platí pravidlo, čím lepšie fotografie, tým presnejšia je cena. Cenová ponuka za opravu je orientačná. Presnú cenu si na mieste dohodnete priamo s technikom pred samotnou realizáciou. Iste uznáte aj sami, že vidieť niečo naživo je iné ako z fotografie. Ďakujeme preto za Vaše pochopenie. Jednoducho nám pošlite niekoľko fotografií poškodenia a my Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku. Samozrejme neúčtujeme poplatky za konzultáciu, ani za cenovú ponuku.

 • 2

  Termín realizácie

  Po odsúhlasení orientačnej cenovej ponuky si dohodneme termín realizácie servisu. Realizáciu sa snažíme naplánovať tak, aby Vás čo najmenej časovo obmedzovala. Vždy odhadneme aj dĺžku trvania servisu.

 • 3

  Potvrdenie termínu

  Niekoľko dní pred realizáciou Vám termín pripomenieme. Približne dva – tri dni pred opravou si s Vami ešte raz potvrdíme termín, čas a miesto. Ak by sa u Vás niečo zmenilo a z vážnych dôvodov musíte termín servisu presunúť na inokedy, prosíme, aby ste nám to dali vedieť minimálne 48 hodín vopred.

 • 4

  Rozsah prác

  V deň realizácie, po príchode ku Vám, si prejdete s naším pravidelne školeným technikom rozsah prác. Technik Vám vysvetlí všetky možnosti a prípadné riziká vyplývajúce zo servisu.

 • 5

  Odsúhlasenie presnej ceny

  Odsúhlasíte si presnú cenu a my začneme s realizáciou servisu. V prípade retušu si najskôr pripravíme poškodené miesto a vytmelíme ho (ak je potrebné). Následne identifikujeme a prispôsobíme farbu a úroveň lesku povrchu, aby sme zabezpečili čo najlepší výsledok a životnosť opravy.

 • 6

  Záruka

  Na dodatočné poškodenie môžete pokojne zabudnúť aj vďaka našej záruke. Po dokončení servisu od nás dostávate záruku v zmysle Všeobecných obchodných podmienok.

Renovácia a oprava kuchynskej linky

Renovácia a oprava kuchynskej linky je občas nevyhnutná, pretože je to zariadenie domácnosti, od ktorého sa očakáva dlhá životnosť. Pri každodennom používaní vznikajú ryhy, rezy, škrabance, obité hrany, rohy, zmeny farby.

Čítať viac

Renovácia jedálenského stola a stoličiek

Renovácia jedálenského stola a stoličiek je ekologická a ekonomická, pretože obité hrany na nohách stoličiek, drobné poškodenia na ploche alebo hrane jedálenského stola dokážeme našou technológiou zaretušovať a vytmeliť tak, aby ich nebolo vidieť.

Čítať viac

Oprava kuchynského drezu

Oprava vášho kuchynského drezu – granitového, kompozitného či keramického – ekologicky, ekonomicky, s minimom odpadu a nových materiálov.

Čítať viac

Vyžiadať cenovú ponuku

Pošlite nám Vaše kontaktné údaje a fotky konkrétneho poškodenia.

  Robili sme