Cenová ponuka
+421 918 243 189

Oprava a čistenie koženej sedačky

Koža je prírodný materiál, ktorý sa vyznačuje vysokou odolnosťou a dlhou trvácnosťou. Životnosť koženej sedačky vieme výrazne predĺžiť správnou starostlivosťou. Pravidelné čistenie a impregnácia zachováva kožu čistú a pružnú. Pri kvalitnej a odbornej údržbe nedochádza k jej vysychaniu a následnému praskaniu povrchu. Práve preto je oprava a čistenie koženej sedačky a kožených povrchov dôležitá. Ako vyčistiť koženú sedačku vie byť pre niekoho náročná úloha, pre nás je to už od roku 2013 každodenná práca a zároveň radosť.

Na kožených sedačkách často vznikajú škrabance, zošúchané miesta, vyblednutie farby od slnka,  pofarbenie od riflí, oblečenia, pera alebo škvrny po jedle a nápojoch. Zlou alebo žiadnou údržbou vznikajú na povrchu praskliny, diery a šupiny. 

Oprava kožených sedačiek, postele, ale aj kresla prebieha väčšinou priamo u vás. Diery zalepíme a vytmelíme, zošúchané fľaky nafarbíme. Farbu na opravu si miešame na mieste presne podľa odtieňu vašej sedačky. 

Je potrebná oprava a farbenie kože v aute? Vyčistiť koženú autodedačku pre nás nie je problém.

 • Zošúchaná farba zo sedačky

 • Popraskaná koža na sedákoch

 • Škrabance na koženej sedačke

Renovácie koženého nábytku

IMG_1133.JPG IMG_1135.JPG
IMG_1818 IMG_1820
IMG_1835 IMG_1837
2_1 2_2

* potiahnutím doprava / doľava, zobrazíte stav pred a po oprave

Ako pracujeme?

 • 1

  Nezáväzná cenová ponuka

  Nezáväznú cenovú ponuku Vám vypracujeme na základe fotografií, ktoré nám zašlete. Platí pravidlo, čím lepšie fotografie, tým presnejšia je cena. Cenová ponuka za opravu je orientačná. Presnú cenu si na mieste dohodnete priamo s technikom pred samotnou realizáciou. Iste uznáte aj sami, že vidieť niečo naživo je iné ako z fotografie. Ďakujeme preto za Vaše pochopenie. Jednoducho nám pošlite niekoľko fotografií poškodenia a my Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku. Samozrejme neúčtujeme poplatky za konzultáciu, ani za cenovú ponuku.

 • 2

  Termín realizácie

  Po odsúhlasení orientačnej cenovej ponuky si dohodneme termín realizácie servisu. Realizáciu sa snažíme naplánovať tak, aby Vás čo najmenej časovo obmedzovala. Vždy odhadneme aj dĺžku trvania servisu.

 • 3

  Potvrdenie termínu

  Niekoľko dní pred realizáciou Vám termín pripomenieme. Približne dva – tri dni pred opravou si s Vami ešte raz potvrdíme termín, čas a miesto. Ak by sa u Vás niečo zmenilo a z vážnych dôvodov musíte termín servisu presunúť na inokedy, prosíme, aby ste nám to dali vedieť minimálne 48 hodín vopred.

 • 4

  Rozsah prác

  V deň realizácie, po príchode ku Vám, si prejdete s naším pravidelne školeným technikom rozsah prác. Technik Vám vysvetlí všetky možnosti a prípadné riziká vyplývajúce zo servisu.

 • 5

  Odsúhlasenie presnej ceny

  Odsúhlasíte si presnú cenu a my začneme s realizáciou servisu. V prípade retušu si najskôr pripravíme poškodené miesto a vytmelíme ho (ak je potrebné). Následne identifikujeme a prispôsobíme farbu a úroveň lesku povrchu, aby sme zabezpečili čo najlepší výsledok a životnosť opravy.

 • 6

  Záruka

  Na dodatočné poškodenie môžete pokojne zabudnúť aj vďaka našej záruke. Po dokončení servisu od nás dostávate záruku v zmysle Všeobecných obchodných podmienok.

Renovácia a oprava dreveného nábytku

Renovácia a oprava dreveného nábytku je možná priamo u vás doma – nábytok prebrúsime a nanesieme novú povrchovú úpravu (farbu/lak/lazúru/olejovosk…).

Čítať viac

Renovácia nábytku z drevotriesky

Škrabance, ryhy, praskliny, ošuchnuté miesta alebo nechcené dierky či obité miesta dokážeme našou technológiou opraviť a dostať tak nábytok do stavu „skoro ako nový“.

Čítať viac

Vyžiadať cenovú ponuku

Pošlite nám Vaše kontaktné údaje a fotky konkrétneho poškodenia.

  Robili sme