Cenová ponuka
+421 918 243 189

Oprava hliníkových dverí

Hliníkové dvere majú elegantný vzhľad, dlhú životnosť, veľkú pevnosť a ľahkú údržbu. Vyznačujú sa vysokou odolnosťou voči poveternostným podmienkam a intenzívnemu namáhaniu (vstupné dvere alebo iné často používané dvere). Naša oprava hliníkových dverí vyrieši poškodenia spôsobené obkopaním, údermi od prenášania rôznych predmetov alebo poškriabanie povrchu vieme opraviť priamo na u vás, bez nutnosti demontáže. 

Na opravu hliníkových dverí používame vysoko kvalitné materiály s dlhou trvácnosťou. Oprava je farebne prispôsobená vašim dverám. Radi vám pomôžeme aj s opravou hliníkových zárubní.

Teraz už len stačí, ak jednoducho vyplníte kontaktný formulár, v ktorom pripojíte fotografie, na ktorých je poškodenie dobre viditeľné. 

 • Škrabance, ryhy

 • Poškodenia obkopaním

 • Údery po prenášaní

Ako pracujeme?

 • 1

  Nezáväzná cenová ponuka

  Nezáväznú cenovú ponuku Vám vypracujeme na základe fotografií, ktoré nám zašlete. Platí pravidlo, čím lepšie fotografie, tým presnejšia je cena. Cenová ponuka za opravu je orientačná. Presnú cenu si na mieste dohodnete priamo s technikom pred samotnou realizáciou. Iste uznáte aj sami, že vidieť niečo naživo je iné ako z fotografie. Ďakujeme preto za Vaše pochopenie. Jednoducho nám pošlite niekoľko fotografií poškodenia a my Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku. Samozrejme neúčtujeme poplatky za konzultáciu, ani za cenovú ponuku.

 • 2

  Termín realizácie

  Po odsúhlasení orientačnej cenovej ponuky si dohodneme termín realizácie servisu. Realizáciu sa snažíme naplánovať tak, aby Vás čo najmenej časovo obmedzovala. Vždy odhadneme aj dĺžku trvania servisu.

 • 3

  Potvrdenie termínu

  Niekoľko dní pred realizáciou Vám termín pripomenieme. Približne dva – tri dni pred opravou si s Vami ešte raz potvrdíme termín, čas a miesto. Ak by sa u Vás niečo zmenilo a z vážnych dôvodov musíte termín servisu presunúť na inokedy, prosíme, aby ste nám to dali vedieť minimálne 48 hodín vopred.

 • 4

  Rozsah prác

  V deň realizácie, po príchode ku Vám, si prejdete s naším pravidelne školeným technikom rozsah prác. Technik Vám vysvetlí všetky možnosti a prípadné riziká vyplývajúce zo servisu.

 • 5

  Odsúhlasenie presnej ceny

  Odsúhlasíte si presnú cenu a my začneme s realizáciou servisu. V prípade retušu si najskôr pripravíme poškodené miesto a vytmelíme ho (ak je potrebné). Následne identifikujeme a prispôsobíme farbu a úroveň lesku povrchu, aby sme zabezpečili čo najlepší výsledok a životnosť opravy.

 • 6

  Záruka

  Na dodatočné poškodenie môžete pokojne zabudnúť aj vďaka našej záruke. Po dokončení servisu od nás dostávate záruku v zmysle Všeobecných obchodných podmienok.

Údržba, renovácia a oprava drevených dverí

Údržba drevených dverí zahŕňa ich dôkladné vyčistenie a ošetrenie povrchu, čím výrazne predĺžime ich životnosť a pekný vzhľad. Oprava drevených dverí spočíva v oprave dier, obitých hrán, škrabancov, prípadne iných poškodení. Ak sa z dverí a zárubní olupuje farba/lak, prípadne je už niekde povrch zodratý, vieme vykonať aj kompletnú renováciu.

Čítať viac

Oprava a servis plastových dverí

Oprava a servis plastových dverí – škrabance, diery, ryhy, olúpaná farba, obúchané hrany – vyriešime my, Detailisti, profesionáli na opravy povrchov.

Čítať viac

Oprava a renovácia zárubní

Oprava a renovácia zárubní – škrabance, diery, ryhy, olúpaná farba, obúchané hrany – vyriešime ich my, Detailisti, profesionáli na opravy povrchov.

Čítať viac

Vyžiadať cenovú ponuku

Pošlite nám Vaše kontaktné údaje a fotky konkrétneho poškodenia.

  Robili sme