Cenová ponuka
+421 918 243 189

Oprava plastových dverí

Plastové dvere sa vyznačujú dlhou životnosťou, vysokou odolnosťou a ľahkou údržbou. Aj napriek tomu na plastových dverách vznikajú škrabance, obité hrany, zbytočné diery, alebo praskliny. 

Servis a oprava plastových dverí prebieha priamo u vás, bez nutnosti demontáže, za použitia moderných technológii a špeciálnych tmelov.  

Radi vám pomôžeme aj s opravou plastových zárubní.

Pokiaľ máte poškodené tesnenia, pomôžeme vám aj s ich výmenou.

 • Zbytočne navŕtané diery

 • Ryhy, škrabance

 • znečistenie PUR penou

Opravy plastových dverí

IMG_4605 IMG_4709
IMG_6439 IMG_6522

* potiahnutím doprava / doľava, zobrazíte stav pred a po oprave

Ako pracujeme?

 • 1

  Nezáväzná cenová ponuka

  Nezáväznú cenovú ponuku Vám vypracujeme na základe fotografií, ktoré nám zašlete. Platí pravidlo, čím lepšie fotografie, tým presnejšia je cena. Cenová ponuka za opravu je orientačná. Presnú cenu si na mieste dohodnete priamo s technikom pred samotnou realizáciou. Iste uznáte aj sami, že vidieť niečo naživo je iné ako z fotografie. Ďakujeme preto za Vaše pochopenie. Jednoducho nám pošlite niekoľko fotografií poškodenia a my Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku. Samozrejme neúčtujeme poplatky za konzultáciu, ani za cenovú ponuku.

 • 2

  Termín realizácie

  Po odsúhlasení orientačnej cenovej ponuky si dohodneme termín realizácie servisu. Realizáciu sa snažíme naplánovať tak, aby Vás čo najmenej časovo obmedzovala. Vždy odhadneme aj dĺžku trvania servisu.

 • 3

  Potvrdenie termínu

  Niekoľko dní pred realizáciou Vám termín pripomenieme. Približne dva – tri dni pred opravou si s Vami ešte raz potvrdíme termín, čas a miesto. Ak by sa u Vás niečo zmenilo a z vážnych dôvodov musíte termín servisu presunúť na inokedy, prosíme, aby ste nám to dali vedieť minimálne 48 hodín vopred.

 • 4

  Rozsah prác

  V deň realizácie, po príchode ku Vám, si prejdete s naším pravidelne školeným technikom rozsah prác. Technik Vám vysvetlí všetky možnosti a prípadné riziká vyplývajúce zo servisu.

 • 5

  Odsúhlasenie presnej ceny

  Odsúhlasíte si presnú cenu a my začneme s realizáciou servisu. V prípade retušu si najskôr pripravíme poškodené miesto a vytmelíme ho (ak je potrebné). Následne identifikujeme a prispôsobíme farbu a úroveň lesku povrchu, aby sme zabezpečili čo najlepší výsledok a životnosť opravy.

 • 6

  Záruka

  Na dodatočné poškodenie môžete pokojne zabudnúť aj vďaka našej záruke. Po dokončení servisu od nás dostávate záruku v zmysle Všeobecných obchodných podmienok.

Údržba, renovácia a oprava drevených dverí

Údržba drevených dverí zahŕňa ich dôkladné vyčistenie a ošetrenie povrchu, čím výrazne predĺžime ich životnosť a pekný vzhľad. Oprava drevených dverí spočíva v oprave dier, obitých hrán, škrabancov, prípadne iných poškodení. Ak sa z dverí a zárubní olupuje farba/lak, prípadne je už niekde povrch zodratý, vieme vykonať aj kompletnú renováciu.

Čítať viac

Oprava hliníkových dverí

Naša oprava hliníkových dverí vyrieši poškodenia spôsobené obkopaním, údermi od prenášania rôznych predmetov alebo poškriabanie povrchu vieme opraviť priamo na u vás, bez nutnosti demontáže.

Čítať viac

Oprava a renovácia zárubní

Oprava a renovácia zárubní – škrabance, diery, ryhy, olúpaná farba, obúchané hrany – vyriešime ich my, Detailisti, profesionáli na opravy povrchov.

Čítať viac

Vyžiadať cenovú ponuku

Pošlite nám Vaše kontaktné údaje a fotky konkrétneho poškodenia.

  Robili sme