Cenová ponuka
+421 918 243 189

Oprava a renovácia drevenej terasy

Oprava a renovácia drevenej terasy predĺži jej životnosť niekoľkonásobne.

Pravidelná starostlivosť je kľúčom k zachovaniu zdravia dreva v exteriéri.

 • Oprava dreva

 • Renovácia dreva

Ako pracujeme?

 • 1

  Nezáväzná cenová ponuka

  Nezáväznú cenovú ponuku Vám vypracujeme na základe fotografií, ktoré nám zašlete. Platí pravidlo, čím lepšie fotografie, tým presnejšia je cena. Cenová ponuka za opravu je orientačná. Presnú cenu si na mieste dohodnete priamo s technikom pred samotnou realizáciou. Iste uznáte aj sami, že vidieť niečo naživo je iné ako z fotografie. Ďakujeme preto za Vaše pochopenie. Jednoducho nám pošlite niekoľko fotografií poškodenia a my Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku. Samozrejme neúčtujeme poplatky za konzultáciu, ani za cenovú ponuku.

 • 2

  Termín realizácie

  Po odsúhlasení orientačnej cenovej ponuky si dohodneme termín realizácie servisu. Realizáciu sa snažíme naplánovať tak, aby Vás čo najmenej časovo obmedzovala. Vždy odhadneme aj dĺžku trvania servisu.

 • 3

  Potvrdenie termínu

  Niekoľko dní pred realizáciou Vám termín pripomenieme. Približne dva – tri dni pred opravou si s Vami ešte raz potvrdíme termín, čas a miesto. Ak by sa u Vás niečo zmenilo a z vážnych dôvodov musíte termín servisu presunúť na inokedy, prosíme, aby ste nám to dali vedieť minimálne 48 hodín vopred.

 • 4

  Rozsah prác

  V deň realizácie, po príchode ku Vám, si prejdete s naším pravidelne školeným technikom rozsah prác. Technik Vám vysvetlí všetky možnosti a prípadné riziká vyplývajúce zo servisu.

 • 5

  Odsúhlasenie presnej ceny

  Odsúhlasíte si presnú cenu a my začneme s realizáciou servisu. V prípade retušu si najskôr pripravíme poškodené miesto a vytmelíme ho (ak je potrebné). Následne identifikujeme a prispôsobíme farbu a úroveň lesku povrchu, aby sme zabezpečili čo najlepší výsledok a životnosť opravy.

 • 6

  Záruka

  Na dodatočné poškodenie môžete pokojne zabudnúť aj vďaka našej záruke. Po dokončení servisu od nás dostávate záruku v zmysle Všeobecných obchodných podmienok.

Oprava a renovácia dreveného altánku

Oprava a renovácia vášho dreveného altánku predĺži životnosť altánku niekoľkonásobne. Pravidelná starostlivosť je esenciálna.

Čítať viac

Oprava a renovácia dreveného plota

Oprava a renovácia vášho dreveného plota predĺži životnosť vášho plota niekoľkonásobne. Pravidelná starostlivosť je kľúčom k zachovaniu zdravia dreva v exteriéri.

Čítať viac

Oprava a renovácia drevenej brány

Oprava a renovácia vašej drevenej brány predĺži jej životnosť niekoľkonásobne. Pravidelná starostlivosť je kľúčom k zachovaniu zdravia dreva v exteriéri.

Čítať viac

Oprava záhradného nábytku

Oprava záhradného nábytku predĺži jeho životnosť niekoľkonásobne. Pravidelná starostlivosť je kľúčom k zachovaniu zdravia dreva v exteriéri.

Čítať viac

Oprava dreveného obkladu a fasády

Oprava dreveného obkladu a fasády predĺži jej životnosť niekoľkonásobne. Pravidelná starostlivosť je kľúčom k zachovaniu zdravia dreva v exteriéri.

Čítať viac

Vyžiadať cenovú ponuku

Pošlite nám Vaše kontaktné údaje a fotky konkrétneho poškodenia.

  Robili sme