Cenová ponuka
+421 918 243 189

Oprava interiéru vo veteráne, youngtimeri

Oprava interiéru vo veteráne, youngtimeri a aute limitovanej edície je pre nás vášňou. Oprava pôvodného materiálu namiesto jeho výmeny je základnou filozofiou pri renovácii veteránov alebo údržbe limitovaných edícií. Tohto sa držíme aj my. Primárne kožu nevymieňame – nečaluníme. My sa o kožu staráme (údržba) a opravujeme ju (servis), aby dlho slúžila, ostala krásna a príjemná po dlhú dobu.

Až v prípadoch, kedy „záchrana“ pôvodného čalúnenia nie je možná, je potrebné niektoré diely vymeniť. Samozrejme, vymenenú kožu si samy vždy nafarbíme tak, aby sa hodila k „pôvodnej“ farbe a aby sa zachoval jednotný – pôvodný vzhľad.

Čistenie, farbenie, tmelenie a opravu vykonávame okrem kože aj na vinyle, plaste a koženke. Našim odborným servisom zachováme pôvodnú hodnotu opravených dielov, čo je pre vás, milovníkov exkluzívnych áut, prioritou. 

VIDEO: Technické muzeum Liberec, čistenie, impregnácia, oprava a renovácia historických vozidiel

 • Renovácia interiéru

 • Čalúnenie interiéru

 • Omladenie interiéru

Oprava interiéru vo veteráne a youngtimeri

5_1 5_2
IMG_7876 IMG_7912 - kópia
3_1 3_2

* potiahnutím doprava / doľava, zobrazíte stav pred a po oprave

Ako pracujeme?

 • 1

  Nezáväzná cenová ponuka

  Nezáväznú cenovú ponuku Vám vypracujeme na základe fotografií, ktoré nám zašlete. Platí pravidlo, čím lepšie fotografie, tým presnejšia je cena. Cenová ponuka za opravu je orientačná. Presnú cenu si na mieste dohodnete priamo s technikom pred samotnou realizáciou. Iste uznáte aj sami, že vidieť niečo naživo je iné ako z fotografie. Ďakujeme preto za Vaše pochopenie. Jednoducho nám pošlite niekoľko fotografií poškodenia a my Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku. Samozrejme neúčtujeme poplatky za konzultáciu, ani za cenovú ponuku.

 • 2

  Termín realizácie

  Po odsúhlasení orientačnej cenovej ponuky si dohodneme termín realizácie servisu. Realizáciu sa snažíme naplánovať tak, aby Vás čo najmenej časovo obmedzovala. Vždy odhadneme aj dĺžku trvania servisu.

 • 3

  Potvrdenie termínu

  Niekoľko dní pred realizáciou Vám termín pripomenieme. Približne dva – tri dni pred opravou si s Vami ešte raz potvrdíme termín, čas a miesto. Ak by sa u Vás niečo zmenilo a z vážnych dôvodov musíte termín servisu presunúť na inokedy, prosíme, aby ste nám to dali vedieť minimálne 48 hodín vopred.

 • 4

  Rozsah prác

  V deň realizácie, po príchode ku Vám, si prejdete s naším pravidelne školeným technikom rozsah prác. Technik Vám vysvetlí všetky možnosti a prípadné riziká vyplývajúce zo servisu.

 • 5

  Odsúhlasenie presnej ceny

  Odsúhlasíte si presnú cenu a my začneme s realizáciou servisu. V prípade retušu si najskôr pripravíme poškodené miesto a vytmelíme ho (ak je potrebné). Následne identifikujeme a prispôsobíme farbu a úroveň lesku povrchu, aby sme zabezpečili čo najlepší výsledok a životnosť opravy.

 • 6

  Záruka

  Na dodatočné poškodenie môžete pokojne zabudnúť aj vďaka našej záruke. Po dokončení servisu od nás dostávate záruku v zmysle Všeobecných obchodných podmienok.

Oprava interiéru v aute

Oprava interiéru v aute je pre zachovanie hodnoty vášho auta dôležitá. Postaráme sa o čistenie a ošetrenie povrchov v aute.

Čítať viac

Čistenie a oprava kože v aute

Dôkladné čistenie, odborná oprava a farbenie kože v aute výrazne zlepšuje jeho vzhľad a predlžuje životnosť jednotlivých prvkov interiéru. V aute je najčastejšie poškodená, zošúchaná nastupovacia bočnica a sedák šoférovej sedačky.

Čítať viac

Oprava a farbenie plastov v aute

Dierka v palubovej doske po starom držiaku? Poškriabaný plast na dverách alebo prahu, poškodenie na palubovej doske? Novou povrchovou úpravou vieme aj zo staršieho plastu v interiéri spraviť takmer nový.

Čítať viac

Oprava interiéru v lietadle a vrtulníku

Aby lietadlá a helikoptéry mohli bezpečne lietať, je potrebný pravidelný odborný servis. Pravidelný servis si vyžaduje aj interiér, aby poskytoval očakávaný komfort, hygienickú čistotu a bezchybný vzhľad.

Čítať viac

Vyžiadať cenovú ponuku

Pošlite nám Vaše kontaktné údaje a fotky konkrétneho poškodenia.

  Robili sme