Cenová ponuka
+421 918 243 189

Čistenie, oprava a farbenie kože v aute

Pravidelné dôkladné čistenie kože a odborná oprava a farbenie kože v aute výrazne zlepšuje jeho celkový vzhľad a predlžuje životnosť jednotlivých prvkov interiéru. V aute je najčastejšie poškodená, zošúchaná nastupovacia bočnica a sedák šoférovej sedačky. Ďalšie poškodenia, s ktorými sa často stretávame, sú: zošúchaný kožený volant, zodratá radiaca páka, zošúchaná farba z madla dverí, zošúchaná farba z autosedačky, lakťovej opierky alebo zaškrabnutý tapacír dverí. Farbenie kože v aute pre nás nie je problém. V miešaní farby sme odborníci a pokiaľ je poškodenie natoľko rozsiahle, že ho nedokážeme našou technológiou opraviť, poškodený diel prečaluníme a dofarbíme tak aby nebol viditeľný rozdiel so zvyškom auta.

Neváhajte nám poslať fotografie poškodených autosedačiek, madla dverí, volantu, lakťovej opierky, prípadne iných častí interiéru a spracujeme vám nezáväznú cenovú ponuku.

 • Zošúchaný kožený volant

 • Zošúchaná farba z bočnice

 • Oprava koženej sedačky

Oprava kože v aute

pred2 po2
pred po
2_2_1_2 2_2_1
pred1 po1
pred po
5_1 5_2
1_1 1_2

* potiahnutím doprava / doľava, zobrazíte stav pred a po oprave

Ako pracujeme?

 • 1

  Nezáväzná cenová ponuka

  Nezáväznú cenovú ponuku Vám vypracujeme na základe fotografií, ktoré nám zašlete. Platí pravidlo, čím lepšie fotografie, tým presnejšia je cena. Cenová ponuka za opravu je orientačná. Presnú cenu si na mieste dohodnete priamo s technikom pred samotnou realizáciou. Iste uznáte aj sami, že vidieť niečo naživo je iné ako z fotografie. Ďakujeme preto za Vaše pochopenie. Jednoducho nám pošlite niekoľko fotografií poškodenia a my Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku. Samozrejme neúčtujeme poplatky za konzultáciu, ani za cenovú ponuku.

 • 2

  Termín realizácie

  Po odsúhlasení orientačnej cenovej ponuky si dohodneme termín realizácie servisu. Realizáciu sa snažíme naplánovať tak, aby Vás čo najmenej časovo obmedzovala. Vždy odhadneme aj dĺžku trvania servisu.

 • 3

  Potvrdenie termínu

  Niekoľko dní pred realizáciou Vám termín pripomenieme. Približne dva – tri dni pred opravou si s Vami ešte raz potvrdíme termín, čas a miesto. Ak by sa u Vás niečo zmenilo a z vážnych dôvodov musíte termín servisu presunúť na inokedy, prosíme, aby ste nám to dali vedieť minimálne 48 hodín vopred.

 • 4

  Rozsah prác

  V deň realizácie, po príchode ku Vám, si prejdete s naším pravidelne školeným technikom rozsah prác. Technik Vám vysvetlí všetky možnosti a prípadné riziká vyplývajúce zo servisu.

 • 5

  Odsúhlasenie presnej ceny

  Odsúhlasíte si presnú cenu a my začneme s realizáciou servisu. V prípade retušu si najskôr pripravíme poškodené miesto a vytmelíme ho (ak je potrebné). Následne identifikujeme a prispôsobíme farbu a úroveň lesku povrchu, aby sme zabezpečili čo najlepší výsledok a životnosť opravy.

 • 6

  Záruka

  Na dodatočné poškodenie môžete pokojne zabudnúť aj vďaka našej záruke. Po dokončení servisu od nás dostávate záruku v zmysle Všeobecných obchodných podmienok.

Oprava interiéru v aute

Oprava interiéru v aute je pre zachovanie hodnoty vášho auta dôležitá. Postaráme sa o čistenie a ošetrenie povrchov v aute.

Čítať viac

Oprava a farbenie plastov v aute

Dierka v palubovej doske po starom držiaku? Poškriabaný plast na dverách alebo prahu, poškodenie na palubovej doske? Novou povrchovou úpravou vieme aj zo staršieho plastu v interiéri spraviť takmer nový.

Čítať viac

Oprava interiéru v lietadle a vrtulníku

Aby lietadlá a helikoptéry mohli bezpečne lietať, je potrebný pravidelný odborný servis. Pravidelný servis si vyžaduje aj interiér, aby poskytoval očakávaný komfort, hygienickú čistotu a bezchybný vzhľad, vďaka ktorému zároveň udržiavame aj hodnotu.

Čítať viac

Oprava interiéru vo veteráne, youngtimeri

Oprava pôvodného materiálu namiesto jeho výmeny je základnou filozofiou pri renovácii veteránov alebo údržbe limitovaných edícií. Primárne kožu nevymieňame – my sa o kožu staráme (údržba) a opravujeme ju (servis), aby dlho slúžila, ostala krásna a príjemná po dlhú dobu.

Čítať viac

Vyžiadať cenovú ponuku

Pošlite nám Vaše kontaktné údaje a fotky konkrétneho poškodenia.

  Robili sme