Cenová ponuka
+421 918 243 189

Oprava soklovej lišty

Oprava soklovej lišty – retuš poškodení na obkopaných alebo vysávačom obitých soklových lištách (prevažne drevených) pre našich odborníkov nie je problém.

V prípade, ak je nutná oprava prechodovej lišty, pretože sa vám už odliepa, alebo nedrží na miestach, kde sa spájajú dva typy podlahy, dokážeme ju nahradiť novou, ktorú vám namontujeme.

 • Obkopaná soklová lišta

 • Obitá soklová lišta

 • Odlepená prechodová lišta

Ako pracujeme?

 • 1

  Nezáväzná cenová ponuka

  Nezáväznú cenovú ponuku Vám vypracujeme na základe fotografií, ktoré nám zašlete. Platí pravidlo, čím lepšie fotografie, tým presnejšia je cena. Cenová ponuka za opravu je orientačná. Presnú cenu si na mieste dohodnete priamo s technikom pred samotnou realizáciou. Iste uznáte aj sami, že vidieť niečo naživo je iné ako z fotografie. Ďakujeme preto za Vaše pochopenie. Jednoducho nám pošlite niekoľko fotografií poškodenia a my Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku. Samozrejme neúčtujeme poplatky za konzultáciu, ani za cenovú ponuku.

 • 2

  Termín realizácie

  Po odsúhlasení orientačnej cenovej ponuky si dohodneme termín realizácie servisu. Realizáciu sa snažíme naplánovať tak, aby Vás čo najmenej časovo obmedzovala. Vždy odhadneme aj dĺžku trvania servisu.

 • 3

  Potvrdenie termínu

  Niekoľko dní pred realizáciou Vám termín pripomenieme. Približne dva – tri dni pred opravou si s Vami ešte raz potvrdíme termín, čas a miesto. Ak by sa u Vás niečo zmenilo a z vážnych dôvodov musíte termín servisu presunúť na inokedy, prosíme, aby ste nám to dali vedieť minimálne 48 hodín vopred.

 • 4

  Rozsah prác

  V deň realizácie, po príchode ku Vám, si prejdete s naším pravidelne školeným technikom rozsah prác. Technik Vám vysvetlí všetky možnosti a prípadné riziká vyplývajúce zo servisu.

 • 5

  Odsúhlasenie presnej ceny

  Odsúhlasíte si presnú cenu a my začneme s realizáciou servisu. V prípade retušu si najskôr pripravíme poškodené miesto a vytmelíme ho (ak je potrebné). Následne identifikujeme a prispôsobíme farbu a úroveň lesku povrchu, aby sme zabezpečili čo najlepší výsledok a životnosť opravy.

 • 6

  Záruka

  Na dodatočné poškodenie môžete pokojne zabudnúť aj vďaka našej záruke. Po dokončení servisu od nás dostávate záruku v zmysle Všeobecných obchodných podmienok.

Údržba a oprava drevenej podlahy

Drevené podlahy sa pri správnej starostlivosti vyznačujú svojou dlhou životnosťou. Oprava drevenej podlahy zahŕňa renováciu dier, rýh, škrabancov, prepálených alebo vypálených miest, stratu farby alebo laku.

Čítať viac

Olejovanie drevenej podlahy

Údržba drevenej podlahy s olejovaným povrchom je veľmi dôležitá pre zachovanie krásneho vzhľadu a pre dosiahnutie dlhej životnosti podlahy. Základom dobrého spolužitia s drevom je určite pravidelná starostlivosť.

Čítať viac

Oprava plávajúcej podlahy

Oprava plávajúcej podlahy zahŕňa opravu vylúpnutých miest na podlahe, poškodenia po páde predmetov, škrabance, ryhy, ale aj nechcené diery.

Čítať viac

Oprava vinylovej podlahy

Vinyl má skvelé vlastnosti, no vznikajú na ňom rôzne poškodenia – škrabance, ryhy, zošúchané miesta, trhliny… Spoľahnite sa na odborníkov, oprava vinylovej podlahy je naša parketa.

Čítať viac

Oprava dlažby

Pri oprave dlažby je oveľa jednoduchšie vykonať lokálnu opravu, ako keby sme mali vymieňať celý kus (pričom hrozí riziko poškodenia okolitého obkladu). Naši technici sú odborníkmi na farby, preto dokážu verne duplikovať povrch rôznych dlaždíc.

Čítať viac

Vyžiadať cenovú ponuku

Pošlite nám Vaše kontaktné údaje a fotky konkrétneho poškodenia.

  Robili sme