Cenová ponuka
+421 918 243 189

Oprava hliníkových okien

Hliníkové okná majú charakteristický moderný vzhľad, vysokú pevnosť a dlhú životnosť s minimálnou údržbou. Aj napriek dlhej životnosti  je povrch hliníkových okien náchylný na poškriabanie.

Škrabance, ryhy a iné poškodenia vznikajúce na oknách pri prerábke fasády alebo iných stavebných činnostiach – s nami je oprava hliníkových okien priamo na mieste, bez nutnosti demontáže. Používame kvalitné tmely a náterové hmoty, aby mala oprava čo najdlhšiu životnosť a požadovanú pevnosť.

Ponúkame aj ošetrenie – starostlivosť, prípadnú výmenu tesnení na vašich oknách.

 • Škrabance a ryhy

 • Poškodenia pri prerábke

 • Starostlivosť a ošetrenie

Ako pracujeme?

 • 1

  Nezáväzná cenová ponuka

  Nezáväznú cenovú ponuku Vám vypracujeme na základe fotografií, ktoré nám zašlete. Platí pravidlo, čím lepšie fotografie, tým presnejšia je cena. Cenová ponuka za opravu je orientačná. Presnú cenu si na mieste dohodnete priamo s technikom pred samotnou realizáciou. Iste uznáte aj sami, že vidieť niečo naživo je iné ako z fotografie. Ďakujeme preto za Vaše pochopenie. Jednoducho nám pošlite niekoľko fotografií poškodenia a my Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku. Samozrejme neúčtujeme poplatky za konzultáciu, ani za cenovú ponuku.

 • 2

  Termín realizácie

  Po odsúhlasení orientačnej cenovej ponuky si dohodneme termín realizácie servisu. Realizáciu sa snažíme naplánovať tak, aby Vás čo najmenej časovo obmedzovala. Vždy odhadneme aj dĺžku trvania servisu.

 • 3

  Potvrdenie termínu

  Niekoľko dní pred realizáciou Vám termín pripomenieme. Približne dva – tri dni pred opravou si s Vami ešte raz potvrdíme termín, čas a miesto. Ak by sa u Vás niečo zmenilo a z vážnych dôvodov musíte termín servisu presunúť na inokedy, prosíme, aby ste nám to dali vedieť minimálne 48 hodín vopred.

 • 4

  Rozsah prác

  V deň realizácie, po príchode ku Vám, si prejdete s naším pravidelne školeným technikom rozsah prác. Technik Vám vysvetlí všetky možnosti a prípadné riziká vyplývajúce zo servisu.

 • 5

  Odsúhlasenie presnej ceny

  Odsúhlasíte si presnú cenu a my začneme s realizáciou servisu. V prípade retušu si najskôr pripravíme poškodené miesto a vytmelíme ho (ak je potrebné). Následne identifikujeme a prispôsobíme farbu a úroveň lesku povrchu, aby sme zabezpečili čo najlepší výsledok a životnosť opravy.

 • 6

  Záruka

  Na dodatočné poškodenie môžete pokojne zabudnúť aj vďaka našej záruke. Po dokončení servisu od nás dostávate záruku v zmysle Všeobecných obchodných podmienok.

Údržba a renovácia drevených okien

Drevené okná majú výborné tepelno-izolačné vlastnosti a regulujú vlhkosť v interiéri. Drevo však vyžaduje pravidelnú starostlivosť. Oprava drevených okien spočíva v starostlivosti o nepotrebné diery po žalúziách, obité hrany, zosušený alebo inak poškodený silikón.

Čítať viac

Údržba a renovácia eurookien

Eurookná majú výborné tepelno-izolačné vlastnosti a vedia regulovať vlhkosť v interiéri. Vyžadujú však pravidelnú starostlivosť. Renovácia a oprava eurookien spočíva vo vyplnení, zatmelení nepotrebných dier po žalúziách, opravy obitých hrán, zoschnutého alebo odpadnutého silikónu.

Čítať viac

Oprava a servis plastových okien

Plastové okná sa vyznačujú vysokou pevnosťou, dlhou životnosťou a ľahkou údržbou. Aj napriek tomu na oknách používaním vznikajú škrabance, obité hrany, diery po starých žalúziách, škvrny po PUR-pene, resp. poškodenia po osádzaní okien alebo prerábke fasády.

Čítať viac

Vyžiadať cenovú ponuku

Pošlite nám Vaše kontaktné údaje a fotky konkrétneho poškodenia.

  Robili sme