Cenová ponuka
+421 918 243 189

Údržba a renovácia drevených okien

Drevené okná majú výborné tepelno-izolačné vlastnosti a regulujú vlhkosť v interiéri. Drevo však vyžaduje pravidelnú starostlivosť počas celej doby používania. Oprava drevených okien spočíva vo vyplnení nepotrebných dier po žalúziách, tmelení obitých hrán a iných poškodení.

Ak sa z okna olupuje farba alebo vrchný lak, vieme vykonať kompletnú renováciu povrchu. Renovácia drevených okien – zbrúsime celý povrch okna až na „holé drevo“ a nanesieme náterové hmoty v niekoľkých vrstvách. S výberom náterových hmôt vám vieme poradiť, aby sme naplnili vaše predstavy. Výsledkom opravy drevených okien s nami je, že okná budú vyzerať ako nové a poslúžia ešte veľa rokov.

Ponúkame aj ošetrenie – starostlivosť, prípadnú výmenu tesnení na oknách.

 • Diery a poškodenia

 • Impregnácia – predĺženie životnosti

 • Renovácia drevených okien

Oprava a renovácia drevených okien

IMG_2686 IMG_2691
Snímka obrazovky 2017-03-14 o 10.11.37 Snímka obrazovky 2017-03-14 o 10.11.50

* potiahnutím doprava / doľava, zobrazíte stav pred a po oprave

Ako pracujeme?

 • 1

  Nezáväzná cenová ponuka

  Nezáväznú cenovú ponuku Vám vypracujeme na základe fotografií, ktoré nám zašlete. Platí pravidlo, čím lepšie fotografie, tým presnejšia je cena. Cenová ponuka za opravu je orientačná. Presnú cenu si na mieste dohodnete priamo s technikom pred samotnou realizáciou. Iste uznáte aj sami, že vidieť niečo naživo je iné ako z fotografie. Ďakujeme preto za Vaše pochopenie. Jednoducho nám pošlite niekoľko fotografií poškodenia a my Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku. Samozrejme neúčtujeme poplatky za konzultáciu, ani za cenovú ponuku.

 • 2

  Termín realizácie

  Po odsúhlasení orientačnej cenovej ponuky si dohodneme termín realizácie servisu. Realizáciu sa snažíme naplánovať tak, aby Vás čo najmenej časovo obmedzovala. Vždy odhadneme aj dĺžku trvania servisu.

 • 3

  Potvrdenie termínu

  Niekoľko dní pred realizáciou Vám termín pripomenieme. Približne dva – tri dni pred opravou si s Vami ešte raz potvrdíme termín, čas a miesto. Ak by sa u Vás niečo zmenilo a z vážnych dôvodov musíte termín servisu presunúť na inokedy, prosíme, aby ste nám to dali vedieť minimálne 48 hodín vopred.

 • 4

  Rozsah prác

  V deň realizácie, po príchode ku Vám, si prejdete s naším pravidelne školeným technikom rozsah prác. Technik Vám vysvetlí všetky možnosti a prípadné riziká vyplývajúce zo servisu.

 • 5

  Odsúhlasenie presnej ceny

  Odsúhlasíte si presnú cenu a my začneme s realizáciou servisu. V prípade retušu si najskôr pripravíme poškodené miesto a vytmelíme ho (ak je potrebné). Následne identifikujeme a prispôsobíme farbu a úroveň lesku povrchu, aby sme zabezpečili čo najlepší výsledok a životnosť opravy.

 • 6

  Záruka

  Na dodatočné poškodenie môžete pokojne zabudnúť aj vďaka našej záruke. Po dokončení servisu od nás dostávate záruku v zmysle Všeobecných obchodných podmienok.

Údržba a renovácia eurookien

Eurookná majú výborné tepelno-izolačné vlastnosti a vedia regulovať vlhkosť v interiéri. Vyžadujú však pravidelnú starostlivosť. Renovácia a oprava eurookien spočíva vo vyplnení, zatmelení nepotrebných dier po žalúziách, opravy obitých hrán, zoschnutého alebo odpadnutého silikónu.

Čítať viac

Oprava a servis plastových okien

Plastové okná sa vyznačujú vysokou pevnosťou, dlhou životnosťou a ľahkou údržbou. Aj napriek tomu na oknách používaním vznikajú škrabance, obité hrany, diery po starých žalúziách, škvrny po PUR-pene, resp. poškodenia po osádzaní okien alebo prerábke fasády.

Čítať viac

Oprava hliníkových okien

Škrabance, ryhy a iné poškodenia vznikajúce na oknách pri prerábke fasády alebo iných stavebných činnostiach – s nami je oprava hliníkových okien priamo na mieste, bez nutnosti demontáže.

Čítať viac
drevené okno, oprava dreveného okna

Vyžiadať cenovú ponuku

Pošlite nám Vaše kontaktné údaje a fotky konkrétneho poškodenia.

  Robili sme